دنیا مدنی دختر رویا تیموریان و بازیگر مجموعه رهایم نکن + بیوگرافی

دنیا مدنی دختر رویا تیموریان و بازیگر مجموعه رهایم نکن + بیوگرافی

دنیا مدنی بازیگر نقش فرناز در سریال رهایم نکن دختر رویا تیموریان می باشد که بازی خوبی را از خود نشان داده است . با آسمونی همراه باشید . 

بیوگرافی دنیا مدنی :

دنیا مدنی بازیگر سینما و تئاتر زاده 13 تیر 1369 در تهران است. مادرش رویا تیموریان بازیگر مشهور سینما و تلویزیون می باشد و پدرش میرولی الله مدنی است که مادرش از او طلاق گرفته و با مسعود رایگان بازیگر سینما در سال 82 ازدواج کرده است.

دنیا مدنی و پدرش میرولی الله مدنی 

بعد از اینکه پدر و مادر دنیا ( رویا تیموریان و میرولی الله مدنی) از هم طلاق گرفتند او در کنار مادرش زندگی می کند و تنها یک خواهر بنام درنا دارد. او فارغ التحصیل رشته طراحی لباس در مالزی و ادامه تحصیلات در تهران است و اکنون هم در حرفه طراحی لباس و هم بازیگری به صورت جدی مشغول به کار است .

مدتی در شبکه های اجتماعی خبر ازدواج دنیا مدنی با علیرضا کمالی نژاد بخاطر سلفی های دو نفره آنها منتشر شده بود که این موضوع از طرف آنها رد شد . دنیا مدنی و نیما طباطبایی دختر خاله و پسرخاله بودند که متاسفانه نیما طباطبایی مستند ساز و کارگردان جوان به دلیل بیماری تومور مغری در سال 95 درگذشت.

کارهای دنیا مدنی :

از آثاری که دنیا مدنی در آنها حضور داشته اند می توان به این موارد اشاره کرد : دستت را به من بده، سرو زیر آب، مفت آباد، زندگی جای دیگریست، نزدیکتر و سریال رهایم نکن .

دنیا مدنی در سریال رهایم نکن

اما ورود جدی دنیا مدنی به دنیای بازیگری، مربوط به سال 1397 می باشد. سالی که وی با بازی در سریال رهایم نکن که در ماه رمضان از شبکه سه سیما پخش می شود بیشتر دیده شده است. با توجه به پر بیننده بودن سریال های ماه رمضان اگر این بازیگر جوان نقش خود را به خوبی ایفا کرده باشد قطعا در ادامه پیشنهادات زیادی برای بازیگری دریافت خواهد کرد.

دنیا و درنا مدنی در کنار مادرشان رویا تیموریان و مسعود رایگان

ثبت نظر درباره «دنیا مدنی دختر رویا تیموریان و بازیگر مجموعه رهایم نکن + بیوگرافی»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید