نامزدی احتمالی کیم بوم بازیگر سریال پسران فراتر از گل و اوه یئون سئو بازیگر سریال دونگ یی + بیوگرافی

نامزدی احتمالی کیم بوم بازیگر سریال پسران فراتر از گل و اوه یئون سئو بازیگر سریال دونگ یی + بیوگرافی

کیم بوم یکی از بازیگران معروف کره جنوبی است که در سریال پسران فراتر از گل به شهرت رسید . در ادامه بیوگرافی او را در آسمونی ببینید

 

ماجرای رابطه کیم بوم و اوه یئون سئو :

از شروع سال 2018 کیم بوم بازیگر معروف سریال فراتر از گل و اوه یئون سئو بازیگر سریال دونگ یی در بیشتر محافل در کنار هم دیده شده اند .

اوه یئون سئو بخاطر بازی سریال دونگ یی در نقش ملکه اینوون در بین مردم کره جنوبی معروف شد . اما چیزی که او را بیشتر در رسانه ها مطرح کرد رابطه و دوستی او با کیم بوم بود . کیم بوم سالهاست که با سریالهای مختلف مابین مردم کره و حتی ایران شناخته شده است. کیم بوم بعد از شکست عشقی اش با مون گیون یانگ در همه جا تنها دیده میشد تا اینکه مدتی است او و اوه یئون سئو با هم در بیشتر مکان های عمومی دیده شدند . یکی از تیترهای مهم رسانه ها و شبکه های اجتماعی کره رابطه این دو می باشد .

اوه یئون سئو در نقش ملکه اینوون در سریال دونگ یی

بیوگرافی کیم بوم :

کیم سانگ-بوم (به کره‌ای:김범 به انگلیسی: Kim Sang-bum) (زاده 7 ژوئیه 1989 در سئول) بازیگر، خواننده، مدل در کره جنوبی است. او به دلیل بازی در نقش سونگ یی جونگ در مجموعه تلویزیونی پسران فراتر از گل‌ها شناخته شد. کیم بوم در دانشگاه چونگ آنگ در رشتهٔ فیلم و تئاتر تحصیل کرده است.

او یک خواهر کوچکتر از خودش دارد. کیم بوم در سال 2008 جایزه بهترین بازیگر تازه وارد را در جشنواره ی Netizen Popularity را به دست آورد.

گفته شده که در فوریه ی 2012 به علت کاهش وزن شدید به بیماری آرتروز مبتلا شد . کیم بوم و مون گیون یانگ از سال 2013 با هم دوست و بعد از چند سال از هم جدا شدند  .

سریال های کیم بوم :

خانم پلیس 2 (2016) هویت مخفی(2015) الهه آتش(2013) آن زمستان،ضربه باد(2013) پسران فراتر از گل‌ها(2009) رویا(سریال کره ای)(2009) در آرزوی ازدواج(سریال کره ای)(2010) تالاپ تالاپ صدای قلب آنها(2011_2012)

فیلم های کیم بوم :

روان سنجی(فیلم سینمایی)(2013) کاراگاه دی(2013) پرواز(فیلم سینمایی)(2009) مرگ بل(2008)

کیم بوم و مون گیون یانگ

کیم بوم در مجموعه پسران فراتر از گل

منبع : اختصاصی آسمونی

بیوگرافی مون گیون یانگ بازیگر مجموعه مری با من ازدواج کن

ثبت نظر درباره «نامزدی احتمالی کیم بوم بازیگر سریال پسران فراتر از گل و اوه یئون سئو بازیگر سریال دونگ یی + بیوگرافی»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید