کامرون دیاز از دنیای بازیگری خداحافظی کرد

کامرون دیاز از دنیای بازیگری خداحافظی کرد

کامرون دیاز که مدتها است در هیچ فیلمی بازی نکرده، به پادکست گویینت پالترو، هنرپیشه آمریکایی گفته است "به آرامش رسیدم، چون بالاخره توانستم به خودم برسم. این حرف عجیبی است که می ‌زنم، می ‌دانم خیلی‌ها آن را درک نخواهند کرد، اما کار کردن در آن سطح بسیار شدید است، آنقدر در چشم باشی و در ملا عام.

او گفته است آنقدر خودم را وقف بازیگری کرده بودم که متوجه شدم "هیچ جایی برای زندگی شخصی خودم باقی نگذاشته‌ام."

کامرون دیاز قبلا هم با یکی از دوستانش در این رابطه صحبت کرده بود.

«سلما بلیر» که از دوستان نزدیک «دیاز» محسوب می‌شود، قبلا اعلام کرده بود که او از دنیای بازیگری خداحافظی کرده است.

«دیاز» با بازی در فیلم «The Mask» به همراه «جیم کری» به دنیای سینما وارد شد و مدت زیادی طول نکشید تا او شهرت زیادی بدست آورد، او که پیشتر به شغل مدلینگ مشغول بود علاقه زیادی برای بازی در فیلم‌های کمدی از خود نشان داد.

«بلیر» که به همراه «دیاز» در فیلم «The Sweetest Thing» حضور داشت درباره عدم حضور این بازیگر گفته بود:

من که با «کامرون» قرار ناهار داشتم، ما در حال صحبت درباره فیلم «The Sweetest Thing» بودیم و علی‌رغم علاقه من برای ساخت قسمت دومی برای این فیلم، «کامرون» بسیار بی علاقه ظاهر شد. او اشاره کرد که زندگی خوبی در حال حاضر دارد و با بازیگری خداحافظی کرده و دلیلی نمی‌بیند که دوباره وارد این عرصه شود. او در حال حاضر خوشحال است.

«دیاز» در سال 2015 با «بنجی مدن» ازدواج کرد و خوشحال بودن و عدم حضور او نشانگر تمرکز دیاز بر زندگی زناشویی است. برای یک بازیگر معروف، کمی عجیب است که بازنشسته شود اما با توجه به رکورد فروش او در باکس آفیس او دیگر نیازی به فیلم بازی کردن ندارد.

ثبت نظر درباره «کامرون دیاز از دنیای بازیگری خداحافظی کرد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید