پاریس هیلتون نامزد ریاست جمهوری آمریکا می شود + ماجرای کامنت او برای محمدرضا گلزار

پاریس هیلتون نامزد ریاست جمهوری آمریکا می شود + ماجرای کامنت او برای محمدرضا گلزار
پاریس هیلتون-paris hilton پاریس هیلتون-paris hilton پاریس هیلتون بازیگر و مدل معروف آمریکایی است. سبک زندگی اشرافی او بخاطر خانواده ثروتمندی که دارد، سالهاست سوژه بسیاری از رسانه ها شده. بخصوص انتشار یکی از فیلمهای خصوصی اش که در مورد رابطه جنسی او و دوست پسرش است نیز او را پرحاشیه دارتر کرده بود. پاریس هیلتون نامزد ریاست جمهوری آمریکا پاریس هیلتون نامزد ریاست جمهوری آمریکا پاریس هیلتون برای نامزدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام آمادگی کرد. وی اوایل ژوئن 2020 در پیج شخصی خود اعلام کرد تمایل دارد برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، آماده شود. او گفت برای حمایت و مدیریت کارهایش از ریحانا خواننده معروف، کمک خواهد گرفت. پاریس همچنین تمایل زیادی دارد که کاخ سفید را تبدیل به کاخ صورتی کند. ماجرای پاریس هیلتون و محمدرضا گلزار ماجرای پاریس هیلتون و محمدرضا گلزار محمدرضا گلزار که یکی از کنسرت هایش در آمریکا برگزار شده بود، بخاطر دریافت کامنت از پاریس هیلتون در صفحه اینستاگرامش سوژه رسانه ها شد. پاریس هیلتون، زیر پست محمدرضا گلزار کامنتی قرار داده و نوشت: « قدرت ایرانی! » و از گلزار تمجید کرده و محمدرضا گلزار نیز کامنت او را لایک کرد. این کامنت و لایک، بازتاب زیادی در رسانه های معروف جهان داشت. بیوگرافی پاریس هیلتون بیوگرافی پاریس هیلتون

پاریس ویتنی هیلتون زاده 17 فوریه 1981 هنرپیشه، خواننده و مدل آمریکایی است. او در نیویورک بدنیا آمد.

پاریس هیلتون از وارثان و دختر ریچارد هیلتون صاحب هتل‌های زنجیره‌ای هیلتون است. مادرش کیتی در شبکه ان بی سی آمریکا یک برنامه تلویزیونی دارد که در آن آداب زندگی اشرافی را به 14 رقیب آموزش می دهد. پاریس هیلتون در خانواده ای اشرافی بزرگ شد و زندگی کرد.

او برای جشن تولد 21 سالگی خود پنج میهمانی در پنج شهر گرفت: نیویورک، لاس وگاس، لندن، لس آنجلس و توکیو.

ماجرای خواستگاری از پاریس هیلتون با تم زمستانی ماجرای خواستگاری از پاریس هیلتون با تم زمستانی یکی از اتفاقات زندگی پاریس هیلتون، ماجرای خواستگاری او بود.

خواستگاری با تِمِ زمستانی از «پاریس هیلتون» در کوههای سفیدپوش و پیست اسکی «اسپن» -کلرادو- بود که او را غافلگیر کرد!

«کریس زیلکا» هنرپیشه و مانکن آمریکایی اوایل ماه ژانویه 2018 با تقدیم حلقه 2 میلیون دلاری از پاریس خواستگاری کرد. حلقه پاریس دارای یک الماس 20 قیراطی گلابی شکل بود و آنقدر پاریس را هیجان زده کرد که در کسری از ثانیه پاسخ بله را به کریس داد.

آنها پس از مدتی از هم جدا شدند. پدر و مادر پاریس هیلتون پدر و مادر پاریس هیلتون عروسی نیکی خواهر پاریس هیلتون عروسی نیکی خواهر پاریس هیلتون پاریس هیلتون و نامزد سابقش کریس زیلکا پاریس هیلتون و نامزد سابقش کریس زیلکا

ثبت نظر درباره «پاریس هیلتون نامزد ریاست جمهوری آمریکا می شود + ماجرای کامنت او برای محمدرضا گلزار»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید