مرور مهم‌ترین حاشیه‌های هفته 14؛ قطع بازی، پیراهن جادویی، منشا!

مرور مهم‌ترین حاشیه‌های هفته 14؛ قطع بازی، پیراهن جادویی، منشا!
درگیری، اخراجی، حاشیه، کری‌خوانی و کلی از این اتفاقات در هفته چهاردهم رخ داده است. به گزارش آسمونی، هفته 14 لیگ برتر حواشی زیادی داشت. از قطع شدن مسابقه به دلیل فحاشی به عبدالله ویسی تا یازدهمین مسابقه‌ای که پورموسوی پیراهن مشکی‌اش را در مسابقات به تن کرد. نتیجه نگرفتن‌های پیکان و پارس‌جنوبی‌جم در سه هفته اخیر هم شایعات زیادی را مطرح کرد. از نکات آماری هفته هم به هشتمین گل دریافتی سپاهان در ده دقیقه پایانی بازی‌‌ها یا پنجمین مسابقه‌ای که با بازگشت سیدجلال، پرسپولیس گل نخورد و حتی پنالتی‌های تکراری تراکتورسازی و یازدهمین گل از 15 گل نفت آبادان که از سوی مثلث جادویی تیم زده شد، می‌شود اشاره کرد.

سپاهان 1-1 استقلال‌خوزستان

8 گل در 10 دقیقه: نیمی از گل‌های‌ این فصل سپاهان در بازه دقیقه 80 تا 90 خورده شد. یعنی سپاهان در ده دقیقه پایانی بازی‌های این فصل، هشت گل خورده است. اتفاقی که در این هفته هم تکرار شد و در دقیقه 89 گل خوردند. رفتار تلخ با گواردیولا: دقایقی از مسابقه به دلیل فحاشی تماشاگران به عبدالله ویسی قطع شد. شوت به هدف فیلمبردار: شوت جونیور مارینی بازیکن استقلال‌خوزستان، در جایگاه فیلمبرداران فرود آمد!  

فولاد 2-1 سپیدرود

لباس تکراری پورموسوی: در شرایط عادی لباس سرمربیان خیلی مورد توجه قرار نمی‌گیرد. ولی پورموسوی برای یازدهمین بازی در این فصل حتی بعد از اتهام‌های تارتار هم حاضر نشد که پیراهن مشکی‌اش را عوض کند. هر چند که در نهایت پیروز مسابقه شد و حالا با امتیاز برابر با پارس‌جنوبی، دوم مشترک در جدول است. اولین گل ستاره: رحیم زهیوی که فصل قبل لژیونر شده بود و به پیشنهاد استقلال و پرسپولیس «نه» گفت بود، بالاخره در این هفته اولین گل‌اش در جریان بازی را به ثمر رساند. گل قبلی زهیوی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده بود. 21 ساله اما باتجربه: صابر حردانی گل دوم فولاد را در شرایطی به ثمر رساند که قبل از ضربه نهایی، با یک حرکت بدن موفق شد دروازه‌بان سپیدرود را فریب دهد. فراموش نشود که حردانی فقط 21 سال سن دارد.

 پرسپولیس 4-0 ذوب‌آهن

اطمیمنان با کاپیتان: در پنج دیدار آخری که سیدجلال در دفاع پرسپولیس حضور داشت، این تیم گلی نخورد. پرسپولیس در لیگ امسال با حضور جلال حسینی، فقط یک گل خورد. گلِ منشا: الماس سیاه پرسپولیس بعد از 11 هفته در لیگ گل زد. پنالتی بیرانوند: سه پنالتی آخری که ایرانی‌ها به دروازه بیرانوند زدند، به تیر خورد. قلعه، محبوب پرسپولیس: امیر قلعه‌نویی حالا ده مسابقه‌ است که پرسپولیس را نبرده و در این ده بازی، تیم‌های قلعه‌نویی مجموعا 2 گل به پرسپولیس زدند. 4 گل در دروازه قلعه‌نویی: سنگین‌ترین شکست پرافتخارترین مربی لیگ برتر دیروز رقم خورد.

 گسترش‌فولاد 3-1 سایپا

هت‌تریک در 26 دقیقه: سامان نریمان‌جهان در 26 دقیقه بازی با سایپا، همه گل‌های این فصل‌اش را زد. سه گل در یک بازی که دومین بازیکن هت‌تریکی این فصل بعد مرتضی تبریزی لقب گرفت.

پیکان 0-0 استقلال

بختیار علیه پخش زنده: رحمانی در بازی با پرسپولیس تعویض شد و بعد از بازی ناراحتی‌اش از تعویض جلالی را پنهان نکرد. در بازی با استقلال هم بختیاری که بیشتر بازی‌های این فصل پیکان را بازی کرده بود، روی نیمکت نشست. در حالی که بختیار ششمین بازیکن برتر پیکان از نگاه نمرات آنالیزورهای نود است. حفظ بهترین و بدترین برای استقلال: تیم شفر همچنان از گل زدن عاجز است و استقلال در تمام هفته‌های این فصل، بدترین خط حمله لیگ بوده است. اما از زمان حضور شفر، این تیم در شش مسابقه فقط یک گل از نقطه پنالتی خورد.

 نفت تهران 0-0 پارس‌جنوبی‌جم

طلسم گلزنی: بعد از پرونده جادوگری در فوتبال که در برنامه نود مطرح شد، پیکان و پارس‌جنوبی‌جم وارد بحران شدند. اتفاقی که حواشی زیادی را برای این دو تیم به همراه داشت. این دو تیم در شش مسابقه، مجموعا یک گل زدند. پیکان در سه بازی یک گل زد و پارس هم در سومین بازی پیاپی گلی نزد.

 سیاه‌جامگان 0-2 پدیده

آقای آقای‌گل: در هفته‌ای که علیپور برای پرسپولیس گل زد، پنالتی دقیقه 93 قاضی منجی مهاجم پدیده شد و صدر جدول گلزنی را برای قاضی حفظ کرد.

 نفت آبادان 1-1 تراکتورسازی

11 از 15 گل: 3 گل، 4 پاس گل و متحمل یک خطای پنالتی آمار این فصل کرار جاسم است. بازیکنی که برای دومین هفته متوالی گل زد. حالا 11 تا از 15 گل این فصل نفت آبادان را مثلث خارجی کرار، سزار، پریرا به ثمر رساندند. پنالتی‌های تراکتور: تراکتورسازی برای سومین هفته متوالی به حریف پنالتی داد که در این هفته هم مانند بازی قبل، مهدی‌زاده خطای پنالتی را مرتکب شد. مجموعا تراکتورسازی در این فصل 4 پنالتی داد که هر چهارتا هم گل شد. منبع: 90TV

ثبت نظر درباره «مرور مهم‌ترین حاشیه‌های هفته 14؛ قطع بازی، پیراهن جادویی، منشا!»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید