ساخت شمع بدون پارافین

ساخت شمع بدون پارافین
ساخت شمع بدون پارافین ساخت شمع بدون پارافین هنر شمع سازی یکی از زیباترین هنرهای دستی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. اغلب شمع ها با استفاده از پارافین ساخته می شوند اما نوعی از شمع ها هستند که بدون پارافین ساخته می شوند. آسمونی در این بخش راهنمای ساخت شمع بدون پارافین را به صورت مرحله به مرحله برای شما عزیزان منتشر می کند. مراحل ساخت شمع بدون پارافین : مرحله اول ساخت شمع بدون پارافین یک طلق یا جای نوشابه یا هر جنسی که آب را جذب نمی کند را آماده کنید . سپس یک دایره کوچک از آن را ببرید.

مرحله دوم ساخت شمع بدون پارافین وسط آن را با سنجاق یا یک چیز تیز همانند قیچی سوراخ کنید و فتیله شمع را از آن رد کنید. می توانید فیتله ی شمع های بی مصرف را استفاده کنید و یا آماده خریداری کنید.

مرحله سوم ساخت شمع بدون پارافین در داخل جام یا کاسه بلوری یا هر وسیله مشابه دیگر آب بریزید. سپس روی آن آب کمی روغن بریزید به طوری که تمام سطح آب را بپوشاند و نیم سانت ارتفاع داشته باشد. مرحله چهارم ساخت شمع بدون پارافین در صورت تمایل می توانید در داخل آب رنگ بریزید تا شمع شما زیباتر شود . حتی می توانید از گل خشک یا تیله های رنگی استفاده کنید.

شمع شما آماده است. تا زمانی که روغن سطح آب شما تمام نشده است شمع شما کار خواهد کرد. مشاهده کردید که طی چند دقیقه می توانید در مواقع ضروری، شمع بدون پارافین بسازید .

نظرات 15


ثبت نظر درباره «ساخت شمع بدون پارافین»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید