ویسی: مشکلات تیم دیوانه‌ام کرده است/ استقلال خوزستان بی‌صاحب است

ویسی: مشکلات تیم دیوانه‌ام کرده است/ استقلال خوزستان بی‌صاحب است
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با اشاره به مشکلات بسیار این تیم و این‌ که گویا سپردن مالکیت باشگاه به عبدالرضا موسوی منتفی شده است، گفت: دیگر دیوانه شده‌ام. چرا کسی پاسخگوی ما نیست؟ به گزارش آسمونی، عبدالله ویسی در گفت‌و‌گو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که گویا سپردن مالکیت باشگاه به عبدالرضا موسوی منتفی شده است و باز هم باشگاه در بلاتکلیفی به سر می‌برد، اظهارکرد:
من نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است. دیگر دیوانه شده‌ام. چرا کسی نمی‌خواهد پاسخگوی ما باشد؟ درست است که تکلیف کارخانه گروه ملی مشخص نشده است ولی حداقل تکلیف باشگاه را مشخص کنند.
وی که از مسایل پیش آمده به شدت ناراحت و عصبانی بود، گفت:
گرفتار شده‌ایم. من وضعیت باشگاه و تیم را به همه مسئولان استان گفته‌ام و کسی نیست که از این مسائل خبر نداشته باشد ولی متاسفانه هیچ کاری نمی‌کنند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان این که هنوز ریالی دریافت نکرده است، افزود:
ابتدای فصل، اسپانسر تیم، مبلغی را به حسابم برای تیم واریز کرد که آن را بین بازیکنان تقسیم کردیم و خودم تاکنون ریالی دریافت نکرده‌ام. وضعیت به صورتی است که باشگاه هنوز پول چمدان و همچنین لباس‌هایی که برای تیم تهیه کرده و مربوط به دو سال پیش است، پرداخته نکرده است. آن مغازه‌دار چه گناهی کرده است؟
ویسی گفت:
استقلال خوزستان بی‌صاحب است و واقعا از این شرایط دیوانه شده‌ام. تیم وضعیت افتضاحی دارد؛ یعنی کسی در این استان نیست که به فریاد ما برسد و مگر استقلال خوزستان متعلق به این استان نیست که کسی به آن اهمیت نمی‌دهد؟
وی افزود:
وقتی گفتند که تکلیف مالکیت باشگاه مشخص شده، بازیکنان با روحیه و انگیزه در جام‌حذفی برابر ملوان حاضر شدند و به برد رسیدند و پس از آن هم موفق به شکست سیاه‌جامگان در لیگ برتر شدند اما اکنون که شنیده می‌شود، سپردن مالکیت باشگاه به آقای موسوی منتفی است، باز هم همه چیز به‌هم ریخته است و نمی‌دانم تمرین تیم برگزار خواهد شد یا خیر.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان این‌که توانایی بازیکنانش بیش از این است و باید حمایت شوند، گفت:
انگار نمی‌خواهند تیم جان بگیرد. ما تا چه زمانی باید شاهد این مشکلات باشیم و چرا تیمی که می‌تواند هواداران بسیاری را به ورزشگاه بکشاند، رها شده است؟
منبع: ISNA

ثبت نظر درباره «ویسی: مشکلات تیم دیوانه‌ام کرده است/ استقلال خوزستان بی‌صاحب است»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید