متن پیام تبریک قبولی آزمون کنکور

متن پیام تبریک قبولی آزمون کنکور
متن پیام تبریک قبولی آزمون کنکور متن پیام تبریک قبولی آزمون کنکور

نتایج کنکور اعلام شده است و اکثر افراد در میان دوستان و خانواده هایشان کسانی را دارند که در کنکور شرکت کرده و حالا موفق به ورود به دانشگاه شده اند، به همین مناسبت بسیاری از افراد با ارسال پیام تبریک قبولی آزمون کنکور و دانشگاه می خواهند این موفقیت را تبریک بگویند. ما در این مقاله از آسمونی اس ام اس و متن و پیام تبریک قبولی در دانشگاه را برای شما عزیزان تهیه و تنظیم کرده ایم که دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

متن پیام تبریک قبولی آزمون کنکور و دانشگاه

بسم الله الرحمن الرحیم

گویند عارفان هنر و علم کیمیاست               وان مس که گشته هم سراین کیمیا طلاست

عزیز ارجمند جناب یا سرکار

توفیق ورود به دروازه های دنیای علم و دانش یکی از موهبت هایی است از سوی خداوند علیم که بی شک آدمی در سایه تلاش و جهد در کسب دانش از این موهبت بهره خواهد جست.

امروز با ورود به دانشگاه و طی مدارج علمی در آتی مژده کیمیا شدن را به مس وجودت داده ای؛ ما نیز به نوبه خود کسب این موفقیت را به شما رهجویان مسیر علم وتعلم تبریک عرض می نمائیم.

از خداوند متعال استمرار موفقیت وتداوم دانش آموزی را برایت خواستاریم و امیدواریم در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) برای میهن اسلامی و عزیزمان ایران افتخار آفرینی نمائید.

********************

پذیرش شما را در دانشگاه ... در رشته ... عرض نموده. توفیق روزافزون شما را در تمام مراحل زندگی از خداوند متعال خواستاریم.

از طرف .........

********************

قبولی درخشان شما را در آزمون ... در رشته ... در دانشگاه ... تبریک می گوییم و از خداوند منان برای شما آرزوی سعادت و موفقیت روزافزون داریم.

از طرف ........

********************

قبولی درخشان شما را در آزمون ... در رشته ... در دانشگاه ... تبریک عرض می نماییم و از خداوند منان برای شما آرزوی نیکبختی و سعادت داریم.

ارادتمند شما .......

********************

دفاع از رساله دکتری با عنوان ... در رشته ... را با درجه بسیار خوب به جناب عالی تبریک گفته، توفیق پیش از پیش شما را آرزومندیم.

ارادتمند شما ........

********************

پذیرش شما در مقطع ... در رشته ... در دانشگاه ... را در کنکور سال ... خدمت شما، خانواده محترم و گروه ... دانشگاه ... تبریک عرض می نماییم.

از طرف .........

********************

قبولی شما دوست / همکار عزیز را در رشته ... در دانشگاه ... را تبریک عرض می کنم و امید است در سایه الطاف الهی همواره شاهد موفقیت های علمی شما باشیم.

از طرف ...........

********************

پذیرش شما در دوره روزانه دانشگاه تهران را در مقطع دکتری خدمتتان تبریک عرض می کنم امیدوارم موفق و پیروز باشید.

ارادتمند شما ..........

********************

... عزیز این موفقیت بزرگ و ارزشمند را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض میکنم.

********************

دوست و همکار عزیز ... موفقیت شما را در پذیرش مقطع ... دانشگاه ... خدمت شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می كنم و توفیق روز افزون را از خداوند منان خواستارم.

********************

با کمال مسرت و شادمانی مجاز شدنت در انتخاب رشته دانشگاه …………………. را تبریک گفته و از اینکه توانستی با شایستگی تمام  در جلسه کنکور قبول شده و ما را پیش اقوام ؛ دوستان ؛  آشنایان و حتی  دشمنان روسفید کنی خرسندیم و از صمیم قلب این پیروزی شیرین را به تو و به خودمان شادباش میگوییم.

از طرف پدر و مادر

********************

عمه / خاله / عمو / دایی عزیزم قبولی فرزندتان را در کنکور سراسری را با تمام وجودم تبریک می گویم. ان شالله که ایشان مدارج علمی را پشت سر هم طی کنند.

********************

همکار محترم و ارجمند ..... با کمال صداق و مسرت بخشی قبولی نوجوان رعنا و شایسته شما را در کنکور سراسری به شما و خانواده محترمان تبریک می گویم. ارادتمند شما ................

نظرات 2


ثبت نظر درباره «متن پیام تبریک قبولی آزمون کنکور»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید