راکیتیچ: باختن به رئال مادرید در سوپرجام اسپانیا به سود ما شد

راکیتیچ: باختن به رئال مادرید در سوپرجام اسپانیا به سود ما شد

هافبک کروات آبی‌و‌اناری‌پوشان کاتالونیا می‌گوید دو باخت متوالی تیمش در سوپرجام اسپانیا برابر رقیب مادریدی پیامد مثبتی برای او و هم‌تیمی‌هایش داشته است.

به گزارش آسمونی، بارسلونا فصل جدید فوتبال اسپانیا را با قبول دو شکست متوالی در بازی‌های رفت و برگشت سوپرجام اسپانیا آغاز کرد اما شاگردان ارنستو والورده پس از آن همه بازی‌های خود را از جمله بازی سخت سه‌شنبه شب‌شان برابر یوونتوس در هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را قاطعانه برده‌اند. به نظر ایوان راکتیچ، بهبود نتایج و عملکرد بارسلونا پیامد ضربه و تلنگری بوده است که همان دو باخت به رئال مادرید در سوپرجام به او و هم‌تیمی‌هایش زد.

هافبک کروات بارسلونا که همراه با هم‌تیمی اسپانیایی‌اش جوردی آلبا در یک مراسم تبلیغاتی برای اسپانسر مشترک‌شان حضور پیدا کرده بودند به خبرنگاران گفت:

باختن سوپرجام اسپانیا به ما کمک کرد که تیمی متحد بسازیم و لیگ و لیگ قهرمانان را خوب آغاز کنیم. اینکه کارمان در اروپا را با شکست تیمی که ما را در فصل گذشته حذف کرد، آغاز کرده‌ایم بسیار مهم بود و من فکر می‌کنم که شکست دادن یوونتوس با شیوه‌ای که سه‌شنبه شب بازی می‌کرد، کار سختی است.
با وجود عملکرد نه چندان فوق‌العاده بارسلونا در بازار نقل و انتقالات تابستانی، راکیتیچ از مهره‌های جدیدی که به تیمش اضافه شده‌اند راضی است چون ورود آنها را باعث بالا رفتن رقابت داخلی برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم می‌داند.

او افزود:

همیشه اضافه شدن بازیکنان رده بالا به تیم اتفاق خوبی است چون به سایرین انگیزه می‌دهد که با تمام توان‌شان تلاش کنند.
برخلاف فصل آخر دوران مربیگری لوئیس انریکه در بارسلونا که در آن راکیتیچ بازیکنی نیمکت‌نشین شده بود، ارنستو والورده این هافبک کروات را در زمره بازیکنان ترکیب اصلی‌ تیم قرار داده است.

راکیتیچ در این باره هم گفت:

مربیان با یکدیگر فرق دارند. در کل من فکر می‌کنم که والورده به من اعتماد دارد. من از وضعیتم در تیم راضی‌ام و می‌خواهم جایگاهی که دارم را حفظ کنم.

منبع: tasnim

ثبت نظر درباره «راکیتیچ: باختن به رئال مادرید در سوپرجام اسپانیا به سود ما شد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید