مهار قاتل سوری؛ پایان کابوس بیرانوند

مهار قاتل سوری؛ پایان کابوس بیرانوند

بعد از بازی پرسپولیس می‌شود با خیال راحت از تقابل بیرانوند و سومه صحبت کرد. از آمار گل‌های عمر السومه گفت و از رکوردش مقابل تیم‌های ایرانی.

به گزارش آسمونی، بیرانوند اگرچه در دو دوئل قبلی مقابل سومه بازنده شد اما در بهترین راند توانست انتقام بگیرد و این مهاجم خطرناک سوری را ناک‌اوت کند. حالا دیگر تعداد 6 گل و پاس گل سومه به 6 تیم ایرانی که مقابل آنها بازی کرده است و گل‌های سومه به بیرانوند دیگر فقط به دنیای آمار و ارقام تعلق دارد و در دنیای فوتبال این بیرانوند و پرسپولیس ده نفره هستند که از پس او و تیمش برآمدند و به جمع چهار تیم برتر آسیا رفتند.

قبل از بازی امشب پرسپولیس همه از مهاجم سوری به عنوان کابوس بیرانوند نام می‌بردند. بازیکنی که با ده‌نفره شدن پرسپولیس و اخراج کامیابی‌نیا همه از گل‌زدنش و پیروزی تیمش تا حدود زیادی مطمئن شده بودند. کابوس در آستانه وقوع بود اما بعد از سوت داور ،این بازی برای بیرانوند به یکی از شیرین‌ترین رویاهای فوتبالی‌اش تبدیل شده است. رویایی که قطعا دروازه‌بان پرسپولیس بارها و بارها آن را مرور خواهد کرد و حضور سومه در خط حمله این رویا آن را شیرین‌تر می‌کند.

همچنین گل‌نزدن سومه در این بازی رکورد گل‌های پی در پی او برای الاهلی را شکست. او پیش از این در 5 بازی متوالی برای الاهلی گل‌ زده بود و بیرانوند نگذاشت تا این رکورد او به عدد 6 برسد.پ

منبع: 90tv

ثبت نظر درباره «مهار قاتل سوری؛ پایان کابوس بیرانوند»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید