سلطانی‌فر: منصوریان به فعالیتش‌ در استقلال ادامه می‌دهد

سلطانی‌فر: منصوریان به فعالیتش‌ در استقلال ادامه می‌دهد

به گزارش آسمونی ، مسعود سلطانی‌فر بعدازظهر امروز در حاشیه مراسم افتتاح استخر شهید حججی در شهر مشهد درباره آخرین وضعیت مدیریت باشگاه استقلال تهران اظهار داشت: هیچ مشکلی در این باشگاه وجود ندارد و هیئت مدیره سر کار خودش است. مدیرعامل هم سر کارش است و تیم هم به تمرینات خود ادامه می‌دهد.

وزیر ورزش و جوانان در مورد انتقاداتی که از علیرضا منصوریان سرمربی استقلال می‌شود، اضافه کرد: منصوریان به فعالیتش ادامه می‌دهد و هیچ مسئله‌ای هم بابت آقای منصوریان وجود ندارد. استقلال مدیرعامل و هیئت مدیره دارد که آنها بر کار تیم نظارت می‌کنند.

سلطانی‌فر در مورد وضعیت ورزشگاه امام رضا(ع) و ثامن در شهر مشهد خاطرنشان کرد:‌ این مسائل درون استانی است و استاندار و اداره کل ورزش و جوانان در این ارتباط تصمیم‌گیری می‌کنند. به هر حال نیاز داریم اگر ورزشگاهی می‌سازیم از آن برای جوانان استفاده و بهره‌برداری کنیم.

وی در مورد نتایج ضعیف کشتی در مسابقات جهانی فرانسه، عنوان کرد: نامه خودمان را به فدراسیون کشتی ارسال کردیم و آنها هم پاسخ دادند اما نیاز است تا جلساتی با معاونت ورزش قهرمانی وزارت و فدراسیون کشتی و پیشکسوتان این رشته برگزار شود تا مسائل و مشکلات که روی آنها اتفاق نظر وجود دارد، بررسی شود.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت رشته‌های مادر بیان کرد: ژیمناستیک، شنا و دوومیدانی سه رشته مدال‌آور در المپیک و بازی‌های آسیایی هستند. باید برنامه‌ریزی سالانه‌ای برای این سه فدراسیون صورت گیرد تا به بهترین شکل ممکن این سه رشته مدال‌آور در توکیو 2020 به موفقیت برسند.

سلطانی‌فر با اشاره به پروژه‌های نیمه‌تمام در کل کشور گفت: چهار هزار پروژه نیمه‌تمام در کشور داریم که با اولویت‌بندی‌های صورت‌گرفته ابتدا به پروژه‌های نیمه‌های تمام با پیشرفت بالای 70 درصد می‌پردازیم. حدودا 70 پروژه به این شکل داریم، در سال‌های بعد از آن نیز به ترتیب بر اساس پیشرفت حاصله به پروژه‌ها پرداخته‌ خواهد شد.

وی در ارتباط با افتتاح استخر شهید حججی مشهد گفت: این پروژه با احتساب قیمت زمین، 7،5 میلیارد تومان هزینه داشته که مبارک مردم مشهد باشد.

منبع: 90tv

ثبت نظر درباره «سلطانی‌فر: منصوریان به فعالیتش‌ در استقلال ادامه می‌دهد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید