شلیک مرگبار پلیس پایتخت به دزد فراری در بزرگراه همت غرب

شلیک مرگبار پلیس پایتخت به دزد فراری در بزرگراه همت غرب

به گزارش آسمونی:تعقیب و گریز پلیسی در بزرگراه همت غرب رنگ خون گرفت و به قیمت جان دزد فراری تمام شد.

عصر روز گذشته ماموران کلانتری نصر در حال گشت زنی در محدوده پل گیشا بودند که متوجه سه مرد جوان در حال سرقت لوازم داخل خودرو پژو 206 شدند

وقتی به آن ها نزدیک شدند دو نفر از سارقان با پای پیاده فرار کردند و دزد دیگر نیز، سوار پرایدی شد و به سرعت فرار کرد. ماموران به تعقیب خودرو پراید پرداختند و به سارق دستور ایست دادند اما راننده توجهی به دستور ایست نکرد و وارد بزرگراه شیخ فضل الله شد.

ماموران داخل بزرگراه شیخ فضل الله دو تیر هوایی شلیک کردند و به راننده هشدار دادند اما فایده ای نداشت و سارق با سرعت زیاد وارد بزرگراه همت غرب شد. سارق فراری داخل بزرگراه به سرعتش افزود که ماموران برای متوقف کردن خودرو دو تیر به سمت خودرو شلیک کردند، ثانیه های بعد راننده کنترل خودرو از دستش خارج شد و پس از تصادف با خودرو سمندی به گاردریل کنار بزرگراه برخورد کرد و متوقف شد. وقتی مامورن ا بالای سر راننده رسیدند متوجه شدند که یکی از تیر ها از پشت به او برخورد کرده است و جان باخته است.

ماموران کلانتری نصر در تماس تلفنی با قاضی سجاد منافی آذر، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران را با خبر کردند و باپرس همراه تیمی از ماموران ماموران پلیس آگاهی تهران راهی محل شدند.

در ادامه جسد به دستور بازپرس پرونده به پزشکی قانونی فرستاده شد. تحقیقات برای شناسایی همدستان مرد جان باخته که صمد نام دارد از سوی ماموران ادامه دارد. تحقیقات برای مشخص شدن قانون  بکار گیری اسلحه از سوی ماموران در این حادثه به دستور قاضی منافی آذر ادامه دارد

منبع: رکنا

ثبت نظر درباره «شلیک مرگبار پلیس پایتخت به دزد فراری در بزرگراه همت غرب»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید