استراتژی جدید برانکو؛ نجات با دو هافبک دفاعی

استراتژی جدید برانکو؛ نجات با دو هافبک دفاعی

به گزارش آسمونی، با وجود ضعف‌های ربیع‌خواه، پرسپولیس اما با حضور او به یک راه‌حل شفابخش دست پیدا کرده است. برگرداندن بازی با دو هافبک دفاعی. پرسپولیس در این فصل در دو بازی با دو هافبک دفاعی در نیمه دوم بازی کرد و در هر دو بازی، ورق را به نفع خودش برگرداند. اولین بازی بازی با تراکتورسازی بود. پرسپولیس مقابل حریف نه چندان قدرتمندش یک – یک متوقف بود. در حالی که همه منتظر یک حمله هجومی از برانکو بودند تا مقابل این تیم بدون بازیکن حملات بیشتری انجام دهد اما برانکو کامیابی‌نیا را به ترکیب اضافه کرد. تعویضی که تا قبل از این که صدای اعتراض هواداران از این تصمیم عجیب و غریب شنیده شود یک گل زد و سه امتیاز از تراکتورسازی گرفت.

دومین بار این اتفاق مقابل یک تیم قدرتمند به نام الاهلی افتاد. این‌بار پرسپولیس با دو گل عقب بود. باز هم همه در انتظار تعویض هجومی بودند که بعد از منشا، سروکله کامیابی‌نیا به جای احمدزاده پیدا شد. باز هم این علامت سوال به وجود آمد که چرا. اما این بار هم این تعویض جواب داد و پرسپولیس در شرایطی که با دو هافبک دفاعی بازی می‌کرد توانست دو گل به الاهلی بزند و ورق را برگرداند.

پرسپولیس با دو هافبک دفاعی، در کمتر از 50 دقیقه سه گل به تراکتورسازی و الاهلی زده و سرنوشت دو بازی را تغییر داده است. در ابتدای فصل مصدومیت و در این دو بازی اخیر، مسائل انضباطی در کنار علاقه زیاد برانکو به ربیع‌خواه باعث شده تا فعلا او گزینه اول سرمربی برای ترکیب اصلی باشد. بعید هم به نظر می‌رسد که برانکو تن به تغییر سیستم تیمش از ابتدای بازی بدهد و بخواهد تا زمانی که مجبور نشده با دو هافبک دفاعی به میدان برود، اما این راه حل در شرایط سخت، می‌تواند برگ برنده او برای بازی‌های بزرگ باشد.

منبع: 90tv

ثبت نظر درباره «استراتژی جدید برانکو؛ نجات با دو هافبک دفاعی»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید