10 بازیکن بداخلاق تاریخ لالیگا + راموس

10 بازیکن بداخلاق تاریخ لالیگا + راموس

سه بازیکن در تاریخ لالیگا 18 بار اخراج شده‌اند که نام کاپیتان رئال مادرید در بین آنها دیده می‌شود.

به آسمونی، سرخیو راموس دوشنبه باز هم اخراج شد. مدافع رئال مادرید در دیدار برابر دپورتیوو لاکورنیا با دریافت دو کارت زرد مجبور به ترک زمین شد تا بدترین شروع را در لالیگا داشته باشد. کاپیتان سفیدپوشان پیش از این بارها اخراج شده بود و اکنون به همراه دو بازیکن دیگر با بیشترین کارت قرمز در صدر این فهرست قرار دارد. در ادامه به 10 بازیکنی بیش از همه از زمین بازی در لالیگا اخراج شدند، اشاره می‌شود.

 

مائوریسیو پوچتینو (13 کارت قرمز)

مدافع پیشین تیم ملی آرژانتین در تمام دوران بازی‌اش در اسپانیا با پیراهن اسپانیول به میدان رفت. او 275 بازی برای تیم کاتالانی انجام داد و همچنین سه فصل سرمربی تیم اسپانیایی بود.

 

کارلوس مارچنا (13)

هافبک اسپانیایی نقش مهمی در موفقیت والنسیا در سال های 2002 تا 2008 داشت. او در تیم‌های سویا و دپورتیوو لاکرونیا نیز بازی کرد.

 

سانتی دنیا (14)

مدافع اسپانیایی ابتدا در آلباسته پا به توپ شد و سپس به اتلتیکومادرید پیوست. او یکی از زوج‌های تاریخی اتلتیکو در فصل 96-95 در خط دفاعی بود.

 

لوپو (14)

بازیکن اسپانیایی رکورد بیشترین کارت زرد (163) را به خود اختصاص داده است. او 18 فصل در لالیگا بازی کرد و در تیم‌های اسپانیول، ختافه و دپورتیوو پا به توپ بود.

 

فرناندو هیرو (14)

بازیکن اسپانیایی پس از دو فصل بازی در وایادولید پیراهن رئال مادرید را بر تن کرد. او پس از 14 فص بازی برای سفیدپوشان به یکی از بهترین مدافعان میانی تاریخ اسپانیا تبدیل شد.

 

پاتسکی سالیناس (15)

مدافع اسپانیایی برادر خولیو سالیناس بود. او 16 فصل برای تیم‌های اتلتیک بیلبائو و سلتاویگو بازی کرد.

 

خوانیتو رودریگس (17)

بازیکن اسپانیایی ابتدا برای لاس پالماس بازی کرد و عملکرد درخشانی در این تیم داشت. 99-98 آخرین فصل حضورش در لالیگا بود. رودریگس همچنین در تیم‌های رئال ساراگوسا، اتلتیکو و سویا پا به توپ شد.

 

سرخیو راموس (18)

کاپیتان مادرید دوران بازی‌اش را در سویا آغاز کرد اما همه کارت قرمزهایش را با سفیدپوشان تجربه کرد. راموس در رتبه چهارم بازیکنان با بیشترین کارت زرد قرار دارد. او یکی از پرافتخارترین بازیکنان تاریخ اسپانیا است.

 

خاوی آگوادو (18)

مدافع اسپانیایی تمام دوران حضورش در لالیگا را با پیراهن رئال ساراگوسا بازی کرد. او به همراه آلفارو رکورد بیشترین اخراج را در لالیگا به خود اختصاص داده بودند. او 12 فصل در لالیگا بازی کرد و تنها در سه فصل اخراج را تجربه نکرد.

 

پابلو آلفارو (18)

او ستاره سویا بود و 15 فصل در لالیگا حضور داشت. آلفارو برای تیم‌های ساراگوسا، بارسلونا، راسینگ سانتاندر، اتلتیکو، مریدا نیز بازی کرد.

ثبت نظر درباره «10 بازیکن بداخلاق تاریخ لالیگا + راموس»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید