تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی خود را از کجا می تونیم خریداری کنیم؟

تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی خود را از کجا می تونیم خریداری کنیم؟

اگر طبیعت گرد یا کوهنورد باشید احتمالا با مشکل خرید تجهیزات اصل و با کیفیت رو به رو شده اید. در بازار سنتی مانند فروشگاه های منیریه فرهنگی مبتنی بر فروش برند های قلابی و برندهای ناشناس باب شده است تا درصد سودهای بالاتری را نصیب مغاره داران بکند. البته نباید بی انصافی کرد، برخی مغازه ها اجناس اصل هم دارند ولی یا تنوع کالایی ندارند و یا تنوع برندهای کمپینگ وکوهنوردی در آنها بسیار محدود می باشد.

برای رفع این خلا در بین طبیعت گردان عزیز، فروشگاه آنلاین پرانا با عرضه تمام برندهای اورجینال این عرصه از تنوع کالایی بالایی برخوردار است که به علاقه مندان کمک می کند تا با خیال راحت بدون هدر رفتن وقتشان در ترافیک اجناس دلخواه خود را خریداری کنند. فروشگاه پرانا این حق را برای مشتریان خود قائل است تا حتی اگر از جنس خریداری شده خود راضی نبودند آن را بدون چون و چرا پس بدهند. در پرانا شما قادرید تمام توضیحات لازم در مورد محصولات را بخوانید و هرجا که نیاز به مشاوره داشته باشید با پشتیبانی تماس گرفته و راهنمایی بگیرید تا با فراغ بال تصمیم گرفته و خرید خود را انجام دهید. 

محصولاتی که در این فروشگاه شما می توانید پیدا کنید عبارتند از:

چادر مسافرتی

کوله های کوهنوردی و بکپکینگ

کیسه خواب و لوازم مربوطه مانند تخت خواب سفری، زیر انداز و ...

تجهیزات آشپزی در طبیعت اعم از اجاق سفری، سرشعله، ظروف سفری

تجهیزات جانبی کمپینگ از جمله: قمقمه و فلاسک، چراغ قوه، میز و صندلی های سفری، ...

شما تنوع بالایی از محصولات و تمام مایحتاج یک برنامه کمپینگ راحت را می توانید از این فروشگاه خریداری کنید. در کنار این تنوع کالایی شما به تمام برندهای معتبر این عرصه هم دسترسی دارید که تقریبا محصولات بیش از 40 برند محبوب در این فروشگاه وجود دارد. از معروف ترین این برندها می توان به دیوتر، بلک دایموند، سالامون، فرینو، کلمن، ام اس آر اشاره کرد.

در نهایت با شما با خیالی آسوده برندهای اول دنیا رو با ضمانت اصل بودن کالا می توانید خریداری کنید.

مشاهده وبسایت پرانا:        prana.ir

ثبت نظر درباره «تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی خود را از کجا می تونیم خریداری کنیم؟»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید