لاتزیو فاتح سوپرکاپ ایتالیا شد

لاتزیو فاتح سوپرکاپ ایتالیا شد

لاتزیو با پیروزی 3-2 مقابل یوونتوس، فاتح دیدار سوپرکاپ ایتالیا شد.
به گزارش آسمونی، در این دیدار جذاب و پرگل، ابتدا لاتزیو با دو گل پیش افتاد اما یوونتوس توانست در دقایق پایانی با دو گل پائولو دیبالا کار را به تساوی بکشد؛ ولی بازیکنان لاتزیو در دقایق تلف شده به گل سوم رسیدند و توانستند فاتح دیدار سوپرکاپ ایتالیا شوند.

بازی تا دقیقه 31 بدون گل دنبال می شد تا اینکه خطای بوفون روی چیرو ایموبیله، یک ضربه پنالتی نصیب لاتزیو کرد. خود ایموبیله پشت ضربه قرار گرفت و حساب کار را 1-0 کرد.

نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید اما تنها 7 دقیقه از نیمه دوم سپری شده بود که ایموبیله گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.

روی یک ارسال به محوطه جریمه یوونتوس، ضربه سر ایموبیله، بار دیگر بوفون را مغلوب کرد.

تلاش یوونتوسی ها برای جبران گل های خورده سرانجام در دقیقه 85 به نتیجه رسید و دیبالا یکی از گل های خورده را جبران کرد. روی یک ضربه آزاد بود که ضربه تماشایی ستاره آرژانتینی به گوشه دروازه لاتزیو رفت.

بازیکنان یوونتوس که به جبران نتیجه امیدوار شده بودند، در دقایق پایانی بر شدت حملات شان افزودند و سرانجام در دقیقه 90 به گل تساوی رسیدند.

خطای ماروسیچ روی الکس ساندرو، یک ضربه پنالتی نصیب یوونتوس کرد و دیبالا توانست آن را به گل دوم یووه تبدیل کند.

اما این پایان کار نبود و در وقت های تلف شده، روی حرکت عالی جوردن لوکاکو و پاس رو به عقب او، الساندرو مورگیا گل سوم لاتزیو را به ثمر رساند و این تیم با نتیجه 3-2 به پیروزی رسید.

منبع: varzesh3

ثبت نظر درباره «لاتزیو فاتح سوپرکاپ ایتالیا شد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید