نامجومطلق: استقلال در فاز تهاجمی مشکل دارد

نامجومطلق: استقلال در فاز تهاجمی مشکل دارد

به گزارش آسمونی، مجید نامجومطلق در خصوص تساوی بدون گل تیم استقلال مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: نیمه اول بازی خوبی از دو تیم شاهد نبودیم. در نیمه دوم استقلال شرایط بهتری نسبت به حریف پیدا کرد و بازی بهتری هم نسبت به نیمه نخست انجام داد، اما اعتقاد دارم تیم استقلال در فاز حمله مشکل دارد. درست است این تیم به قولی که منصوریان داده بود عمل کرد و بازی مالکانه‌ای را انجام داد، اما هنوز در فاز طراحی حمله دچار مشکل است. این یک حُسن است که شما مالکیت توپ را در اختیار دارید، اما اگر برنامه‌ای برای حمله نداشته باشید این مالکیت به جای نخواهد رسید.

وی ادامه داد: نمونه خارجی این بازی مالکانه تیم بارسلوناست که همواره توپ و میدان را در اختیار دارد و در کنار این هم طرح و برنامه زیادی برای حمله به سمت دروازه حریف دارد. همان‌طور که گفتم مالکیت توپ،‌ بدون برنامه فایده‌ای ندارد. تیم منصوریان مقابل استقلال خوزستان بیشتر از جناحین سانتر کرد. امیدوارم با بازی که این تیم در نیمه دوم انجام داد بتواند در بازی‌های آینده نواقص خود را برطرف کند و به پیروزی برسد.

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره خریدهای جدید این تیم تصریح کرد: اتفاق خوبی که مقابل استقلال خوزستان افتاد حضور مهدی قائدی در زمین بود. این بازیکن فوتبال بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و توانست در فاز تهاجمی کمک زیادی به استقلال کند. جباری هم زمان کمی است که به تیم اضافه شده و نیاز به زمان دارد تا به آمادگی لازم برسد.

وی افزود: پژمان منتظری نیز روز خوبی را پشت سر گذاشت. از همان ابتدا هم معلوم بود که این بازیکن خیلی به درد استقلال خواهد خورد. مقابل استقلال خوزستان او بسیار مسلط بازی کرد. درباره داریوش شجاعیان نیز باید بگویم او تکتیک خوبی دارد، اما نیاز به زمان دارد تا آماده بازی در استقلال شود. به نظرم بازگشت بازیکنان مصدوم استقلال مانند باقری و ابراهیمی می‌تواند کمک زیادی به این تیم کند.

منبع: 90tv

ثبت نظر درباره «نامجومطلق: استقلال در فاز تهاجمی مشکل دارد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید