طارمی و منشا در ترکیب اصلی، زوج رویایی بالاخره رونمایی شد

طارمی و منشا در ترکیب اصلی، زوج رویایی بالاخره رونمایی شد

به گزارش آسمونی، برانکو ایوانکوویچ در دیدار مقابل تراکتورسازی از نفراتی استفاده کرده که برخلاف مسابقه قبلی این بار دو بازیکن جدید در ترکیب اصلی تیم به میدان رفته اند.

شجاع خلیل زاده مانند بازی فولاد فیکس است و گادوین منشا هم در نوک خط حمله زوج طارمی شده است تا دو بازیکن جدید این فصل پرسپولیس در کنار 9 بازیکن دیگر ترکیب اصلی را تشکیل دهند.

با توجه به غیبت سیدجلال حسینی، از محمد انصاری و خلیل زاده در قلب خط دفاعی استفاده شده و برانکو باز هم از ماهینی در سمت چپ خط دفاع استفاده می کند و شایان مصلح که در سوپرجام فیکس بود بازی نمی کند.

صادق محرمی هم مدافع راست فیکس تیم برانکو شده است. کمال کامیابی نیا همچون سیدجلال حسینی برای کسب بهبودی کامل و جلوگیری از تکرار مصدومیت نیمکت نشین است و ربیع خواه برای چهارمین بار در دو فصل اخیر به عنوان هافبک دفاعی در پست اصلی خودش بازی می کند.

مسلمان، احمدزاده و امیری سه بازیکن برانکو در بخش تهاجمی خط هافبک هستند و با توجه به محرومیت علیپور از منشا در ترکیب اصلی در کنار طارمی استفاده شده و باید دید زوج طارمی و منشا که خیلی ها از ابتدای فصل نقل و انتقالات منتظر شکل گیری آن بودند چه عملکردی خواهد داشت و می تواند این حجم بالا از انتظارات را برآورده کند و یا نتیجه ای کاملا معکوس خواهد داشت.

منبع: 90tv

ثبت نظر درباره «طارمی و منشا در ترکیب اصلی، زوج رویایی بالاخره رونمایی شد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید