عوارض تزريق ژل به صورت

عوارض تزريق ژل به صورت

تزریق ژل به اعضای صورت انجام بدهیم یا خیر؟ چرا اطلاعات کاملی در این زمینه در دست نیست؟ چرا ماندگاری ژل ها با هم متفاوت هستند؟ آیا ژل ها عوارض دارند؟ آیا روش ایمن و بدون عارضه ای برای فرم دهی به لب ها، گونه ها و... هست؟ چرا بعضی از لب ها و گونه ها بسیار غیر طبیعی هستند؟ این ها سوالاتی هستند که در ذهن کسانی که تزریق ژل انجام داده اند و یا قصد انجام آن دارند، می گذرد. آسمونی در این مقاله به همه این سوالات پاسخ می دهد.پس تا پایان ما را همراهی کنید.

آیا تزریق ژل به منظور فـرم دهی لب ها، گونه ها، پرکردن خط خنده و... می تواند عوارض داشته باشد؟

بله فقط و فقط در 2 صورت:

اول استفاده از ژل ها با ماندگاری طولانی (یک سال به بالا)

دوم استفاده از ژل های ارزان قیمت چینی که مورد تایید وزارت بهداشت نیست.

چرا استفاده از ژل هایی که ماندگاری طولانی دارند و  یا دائم، عوارض دارند؟

ژل ها ی ماندگار، پایه طبیعی نیستند (برخلاف ژل های هیالورونیک اسید) و کاملا مصنوعی و در پتروشیمی پالایش می شوند. با تزریق این مواد، بدن، آنها را به عنوان ماده خارجی شناسایی کرده و برای از بین بردن آن تلاش می کند.

راهکار ایمن جهت فرم دهی به لب ها، گونه ها ، خط خنده و... چیست؟

استفاده از ژل های هیالورونیک طبیعی که دارای برچسب اصالت کالا وزارت بهداشت باشند.

دلیل ایمن بودن ژل های هیالورونیک اسید چیست؟

هیالورونیک اسید ماده ایست که به صورت طبیعی در پوست انسان وجود دارد و وظیفه حفظ آب در پوست را دارد، با تزریق این ماده، سیستم دفاعی بدن، به هیچ عنوان آن را به عنوان ماده خارجی شناسایی نمی کندو حتی علاوه بر افزایش حجم به صورت طبیعی با حفظ آب در ناحیه می تواند موجبات جوان تر شدن و شادابی پوست را فراهم کند.

دلیل تفاوت قیمت ژل های هیالورونیک اسید در چیست؟

اصلی ترین مارک ژل های تزریقی می باشد ارزان ترین ژل های موجود در حال حاضر ژل های چینی هستند که به هیچ عنوان استاندارد مورد تایید نمی باشند و گرانترین ژل های حال حاضر تئوسیال سوئیس و استایلج فرانسه می باشد، که حتما باید دارای برچسب وزارت بهداشت باشد.

ژل های معتبر دیگری که دارای برچسب نباشند چطور؟

به طور مثال ژل ژوویدرم مانند تئوسیال در دنیا بسیار معتبر می باشد اما برچسب تاییدیه اصالت کالا ندارد و بسیاری از انواع موجود در ایران تقلبی می باشد. صمیمانه پیشنهاد می کنم با سلامت بدن خودتان بازی نکنید.

کدام یکی از برندها را توصیه می کنید؟

قطعا برند تئوسیال سوئیس، به دلیل اینکه 4 سال پیاپی به عنوان بهترین فیلر در جهان شناخته شده و در سال 2016 از مرز 7 میلیون تزریق در جهان گذشت.

چرا بعضی از افراد که تزریق در نواحی صورت انجام داده اند به راحتی قابل تشخیص می باشد و طبیعی نیستند؟

2 عامل مهم:

اولا ژل های چینی و ارزان قیمت، قابلیت Cross Link ندارند و کاملا به صورت عضوی جداگانه روی صورت خودنمایی می کنند.

دوما گاهی تزریق در یک مرحله باعث می گردد تا فرم مصنوعی ایجاد شود.

برای اینکه ناحیه تزریق شده قابل تشخیص نباشد چه راهکاری به کار می برید؟

قابلیت کراس لینک ژل های اروپایی باعث می گردد تا ژل، کاملا فرم ناحیه تزریق شده را به خود بگیرد از طرفی حتی 1 سی سی ژل را هم سعی میکنیم در 2 مرحله تزریق کنیم، تا به هیچ عنوان قابل تشخیص نباشد.

 

در مقایسه با تزریق چربی کدام یک را پیشنهاد می کنید؟

بیشترین دلیلی که سال های گذشته نسبت به امروزه تزریق چربی در دنیا فراگیر شد قیمت تمام شده کمتر بود به این دلیل که از چربی های خود بدن استفاده می شد.

تزریق ژل به دو دلیلی بهتر است:

اولا: ماندگاری چربی مشخص نیست و علامت سوال است، بستگی به شرایط بدن دارد (حتی ممکن است کمتر از 1 ماه از بین برود) اما ماندگاری ژل هیالورونیک اسید بین 6 ماه تا یک سال است.

دوما: مراحل دریافت چربی و تزریق مجدد آن بسیار حساس است و کوچکترین نقص باعث جذب عفونت و تزریق آن به بدن می شود، در صورتی که در مورد ژل های هیالورونیک اسید چنین مشکلی نیست (البته مجدد تاکید می کنم مارک های معتبر اروپایی که مورد تایید وزارت بهداشت هستند)

آیا در تمام دنیا از همین روش استفاده می شود؟

به گزارش جامعه جراحان زیبایی امریکا که در پایان سال 2015 منتشر شد دومین عمل زیبایی غیرجراحی که توسط پزشکان امریکا انجام شده، تزریق هیالورونیک اسید بوده است. (رتبه اول تزریق بوتاکس)

از هیالورونیک اسیدها چه استفاده های دیگری می شود؟

علاوه بر پر کردن نواحی خط خنده، خط اندوه (زیر لب ها)، حجم دادن طبیعی به لب ها و گونه ها، می توان نوع رقیق را برای جوانسازی صورت استفاده کرد، بدون هیچ گونه ایجاد حجم. اکثر بازیگران سینما از این روش استفاده می کنند زیرا به هیچ عنوان آثار مشخصی ندارد اما پوست کاملا جوان می ماند.

ثبت نظر درباره «عوارض تزريق ژل به صورت»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید