فیلم سینمایی سیمرغ 2

فیلم سینمایی سیمرغ 2

قرار است فیلم سیمرغ 2 ساخته شود که کارگردان سریال سیمرغ تصمیم به ساخت سری دوم آن و در قالب فیلم سینمایی دارد. آسمونی در این مقاله جزئیات خبر ساخت فیلم سیمرغ 2 را برای شما عزیزان منتشر می کند.

حسین قاسمی‌جامی کارگردان سریال سیمرغ خبر از ساخت فیلم سینمایی “سیمرغ 2” در مازندران داد.

جامی که در مازندران به دنبال انتخاب لوکیشن فیلم سینمایی “سیمرغ 2” و انجام کارهای پیش‌تولید آن است در جمع خبرنگاران گفت: سناریو این فیلم جدید و با مضمون اقتصاد مقاومتی است.

کارگردان سریال سیمرغ که کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی فیلم “سیمرغ 2” را هم بر عهده دارد در شهرستان سیمرغ زادگاه امیر خلبان شهید احمد کشوری در حال محیا کردن زمینه‌های پیش‌تولید و کلید زدن این فیلم سینمایی است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این فیلم در سال جاری جلوی دوربین می‌رود، تصریح کرد: این فیلم، داستان زندگی نوجوان کیاکلایی است که با دیدن ماکت بالگرد شهید کشوری که به‌عنوان یادبود در شهر کیاکلا نصب‌شده، مسیر زندگی خود را تعیین می‌کند.

جامی هدف از ساخت این فیلم را زنده کردن روحیه بسیجی و تقابل با مشکلات و تقویت روحیه اشتغال‌زایی و اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: بازیگران نوجوان نقش اصلی این فیلم سینمایی قرار است از میان نوجوانان کیاکلایی انتخاب شود.

وی افزود: تا امروز با چندین بازیگر مطرح هم رایزنی‌های اولیه صورت گرفته است.

کارگردان سریال سیمرغ با اشاره به اینکه مدیریت تولید این فیلم به عهده احمد عالمی است، تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده سال جاری پیش‌تولید این فیلم انجام و فیلم‌برداری آن به‌صورت رسمی آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: برای ساخت این فیلم 45 جلسه فیلم‌برداری در لوکیشن شهرستان سیمرغ پیش‌بینی‌شده است.

جامی در پایان گفت: طبق پیش‌بینی‌های انجام‌شده این فیلم شهریورماه سال جاری جهت عرضه و شرکت در جشنواره رشد فجر 96 آماده خواهد شد.

وی افزود: با پیش‌بینی‌هایی صورت گرفته، این فیلم شهریورماه سال جاری جهت عرضه و همچنین شرکت در جشنواره رشد و فجر 96 آماده خواهد شد.

حسین قاسمی جامی کارگردانی فیلم‌ها و سریال‌های پی 22 (1393)، پیتزا مخلوط (1389)، خروس بی‌محل (1388)، زمزمه بودا (1386)، آزادی سرخ (1382)، بچه‌های بهشت (1377، مجموعه تلویزیونی)، پرواز روح (1376)، یک‌شب، یک غریبه (1373)، زیر آسمان (1371)، سیمرغ (1371، مجموعه تلویزیونی)، چشم‌شیشه‌ای (1369) و تا مرز دیدار (1368) است.

 

ثبت نظر درباره «فیلم سینمایی سیمرغ 2»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید