خدمات مترو تهران در صبح عید فطر

خدمات مترو تهران در صبح عید فطر
به گزارش آسمونی : روابط عمومی مترو تهران، دکتر محمد احمدی بافنده ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: مترو تهران به منظور تسهیل در تردد نمازگزاران به محل اقامه نماز عید در مصلای بزرگ امام خمینی (ره)، خدمات ویژه و سرویس‌های فوق العاده‌ای را در تمام خطوط مترو ارائه می‌کند.
 
وی با بیان اینکه خدمات مترو تهران از ساعت پنج و 30 دقیقه صبح روز عید فطر تا پایان مراسم به طور رایگان ارائه می‌شود، افزود:
در این روز تعداد حرکت قطار‌ها نسبت به برنامه عادی در روزهای تعطیل افزایش می‌یابد که در این راستا فاصله گذر قطارهای خط 1 و 2 مترو تهران به5  دقیقه کاهش پیدا خواهد کرد.
 
 
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروتهران در ادامه با اشاره به اینکه فاصله گذر حرکت قطار‌ها در خط 4 مترو هر 5دقیقه یکبار خواهد بود افزود: فاصله مسافرگیری در خط 3 مترو هم به 9 دقیقه کاهش می‌یابد.
 
وی گفت:
مسافرگیری در خط 7 نیز همانند سایر خطوط از 5 و 30 دقیقه صبح آغاز می‌شود و در صورت افزایش مسافر سرویس دهی در این خط نیز افزایش می‌یابد.
 
به گفته احمدی بافنده تردد مسافران در تمام ایستگاه‌های مترو تهران به صورت لحظه‌ای رصد می‌شود و این آمادگی وجود دارد تا در صورت نیاز قطارهای فوق ‌العاده اعزام شود.
 
منبع خبر : آفتاب نیوز

ثبت نظر درباره «خدمات مترو تهران در صبح عید فطر»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید