منتظری بهترین موقع به استقلال برگشت/ بخاطر یک تصمیم افسوس می خورم

منتظری بهترین موقع به استقلال برگشت/ بخاطر یک تصمیم افسوس می خورم

به گزارش آسمونی، علیرضا منصوریان در گفتگو با سایت باشگاه استقلال به شرایط این باشگاه پرداخته و از نقل و انتقالات ابراز رضایت کرده است. مشروح گفتگوی منصوریان در زیر می آید:

گفته بودیم به باشگاه اعتماد داشته باشند
از روند یارگیری تیم بسیار راضی هستم. از کمیته نقل و انتقالات باشگاه نهایت تشکر را دارم و به جرات می گویم که آقای افتخاری به عنوان مدیرعامل باشگاه و آقای توفیقی دبیر هیات مدیره برای جذب بازیکنان بسیار زحمت کشیدند. ما در آرامش و با حوصله کامل یارگیری کردیم. مدیرعامل و دبیر هیات مدیره باشگاه شب های بسیاری تا نزدیکی صبح مشغول مذاکره و برگزاری جلسه برای جذب بازیکن بودند. ما از همان ابتدای فصل نقل و انتقالات به هواداران عزیز اعلام کردیم که به باشگاه اعتماد داشته باشند و با آرامش کامل اجازه دهند ما روند جذب بازیکن را آغاز کنیم.

همین نفرات باعث سربلند استقلال می شوند
خدا را شکر می کنم که حالا این اتفاق افتاد. وضعیت روحی و روانی هواداران را به طور کامل درک می کنم، هوادار دوست دارد تیمش در فصل نقل و انتقالات سربلند باشد و همین نفرات در داخل زمین باعث سربلندی استقلال و هوادارانش شوند.

منتظری در بهترین زمان ممکن به استقلال بازگشت
بخش اعظمی از نفرات استقلال قراردادشان تمدید شد و چند بازیکن جدید نیز جذب کردیم که از میان آنها تعدادی ستاره ی لیگ بودند و تعدادی هم نفرات خوب دسته اول و تیم ملی جوانان و امید. با اضافه شدن پژمان منتظری یک نقطه اطمینان بیشتر در خط دفاع استقلال ایجاد شد. پژمان در بهترین زمان ممکن به استقلال بازگشت، یعنی در اوج پختگی و به عنوان یکی از ستون های تیم ملی. ما روزهای سختی را در فضای نقل و انتقالات گذراندیم و باید دوباره از مدیرعامل و دبیر هیات مدیره باشگاه تشکر بسیار ویژه ای داشته باشم.

میک مک درموت از این فضا لذت می برد
همچنین دست هوادارانی را که در روزهای ماه رمضان و قبل از افطار در شرایط سخت در تمرین استقلال حاضر می شوند، را می بوسم. مک درموت مربی بدنساز تیم وقتی این جو را در کمپ می بیند، از فضای استقلال لذت می برد. افتخار می کنم که خودم در 23 سالگی بازیکن استقلال شدم و در این مکتب رشد کردم و بزرگ شدم اما این افسوس همیشه برای من باقی است که چرا در 17 سالگی به استقلال نیامدم.

شفیع زاده در تمدید قرارداد ابراهیمی پیش قدم شد
یک قدردانی ویژه نیز از خانواده شفیع زاده دارم. هفته قبل به نمایندگی از برادران شفیع زاده با آقای محمد جواد شفیع زاده جلسه خوبی داشتم. آنها در تمدید قرارداد امید ابراهیمی خودشان پیش قدم شدند و بستر را برای باشگاه استقلال فراهم کردند. ضمن اینکه خانواده شفیع زاده قول همه گونه حمایت از من و استقلال در طول فصل را نیز دادند و قرار گذاشتیم در این سال سخت همه جوره از مجموعه استقلال حمایت کنند. ضمن اینکه سال گذشته نیز ما را در روزهای سخت یاری کردند. به جز خانواده شفیع زاده، دوست دیگری هم دارم که به استقلال کمک می کند اما علاقه ای ندارد نام او در رسانه ها مطرح شود. نا گفته نماند خانواده شفیع زاده نیز هر بار که اسمشان را میاورم، بابت این کار از من گلایه می کنند اما هواداران عزیز استقلال باید در جریان محبت ها و حمایت های آنها باشد.

ثبت نظر درباره «منتظری بهترین موقع به استقلال برگشت/ بخاطر یک تصمیم افسوس می خورم»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید