حضور تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در فینال دور از دسترس نیست

حضور تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در فینال دور از دسترس نیست

به گزارش آسمونی، عباس هاشم پور  مربی تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: صعود مقتدرانه ملی پوشان به مرحله یک چهارم نهایی را به همه تبریک می گویم. قرار گرفتن در بین 4 تیم برتر جهان کار راحتی نیست اما بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی در کنار کادر فنی توانستند با تلاش و پشتکار در میان برترین های دنیا قرار بگیرند.

وی در ادامه درباره دیدار مقابل سوییس گفت: در مرحله یک چهارم نهایی مقابل هر تیمی که قرار می گرفتیم، کار دشواری پیش رو داشتیم چرا که تیم ها با تمام قوا و تجربیات بالا در عرصه جام جهانی حاضر شده اند. طبق آنالیزی که کادر فنی از دیدارهای سوییس داشت، نکات مختلفی را به بازیکنان گوشزد کرده و در نهایت تیمی که فوتبال ساحلی دنیا آن را به خوبی می شناسد و یکی از قدرتهای این رشته محسوب می شود را شکست دادیم. بازی خیلی سخت و پایاپایی بود و توانستیم از سد سوییس گذر کنیم.

وی ادامه داد: بدون شک برگزاری بازیهای دوستانه و حضور در تورنمنت های مختلف باعث شد تا تیم ملی فوتبال ساحلی به آمادگی خوبی برسد و اکنون در میان 4 تیم برتر جهان قدرت نمایی کند. معتقدم آرامش خاص و مدیریتی خوبی که تیم ملی فوتبال ساحلی دارد باعث شده تا این مرحله با قدرت پیش رویم.

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی ادامه داد: بچه های ما توانمند هستند چرا که کارهای سخت را به راحتی انجام می دهند و پیروزی برابر سوییس، خود نشان دهنده این امر بود.

هاشم پور ادامه داد: برای  بازی برابر تاهیتی آماده می شویم. پیش از آغاز رقابتهای جام جهانی یک بازی دوستانه با این تیم داشتیم که 9 بر 2 آنها را شکست دادیم اما بدون شک بازیهای دوستانه با رسمی متفاوت است. تاهیتی یکی از تیم های پرقدرت جهان بوده و کار سختی داریم.

وی در پایان گفت: تمام تلاشمان را بکار می گیریم تا این بازی سخت را با موفقیت پشت سر بگذاریم و افتخاری بزرگ برای ایران عزیز به دست آوریم. هدف ما ابتدا صعود از مرحله گروهی و قرار گرفتن در بین هشت تیم برتر جهان و سپس عبور از مرحله یک چهارم نهایی است و در نهایت می خواهیم که با رسیدن به فینال به هدف نهایی خود برسیم. اگر بازی خوبی را از خود به نمایش بگذاریم بدون شک حضور در فینال دور از دسترس نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های ملی فوتبال ساحلی ایران و تاهیتی در مرحله نیمه نهایی رقابت های جام جهانی شنبه شب در باهاما برگزار خواهد شد تا تکلیف تیم صعود کننده به فینال مشخص شود.

ثبت نظر درباره «حضور تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در فینال دور از دسترس نیست»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید