لی یونگ آئه در مجموعه سا ایم دانگ رکورد بیشترین دستمزد بین بازیگران زن جهان را به نام خود ثبت کرد + نقد و بررسی سا ایم دانگ

لی یونگ آئه در مجموعه سا ایم دانگ  رکورد بیشترین دستمزد بین بازیگران زن جهان را به نام خود ثبت کرد + نقد و بررسی سا ایم دانگ

 سریال " بانو سا ایم دانگ " با نام اصلی سا ایم دانگ خاطرات درخشان یکی از سریال های جدید و معروف کره جنوبی می باشد با آسمونی همراه باشید تا با این سریال زیبا بیشتر آشنا شوید .

بانو سا ایم دانگ  :

سا ایم دانگ خاطرات درخشان سریالی تلویزیونی است که در سال 2017 توسط کانال اس بی اس کره جنوبی تهیه شد. این سریال دربارهٔ زندگی سا ایم دانگ است؛ او متولد 1504 میلادی است که در سن چهل و هشت سالگی بعد از نقل مکان به منطقه پیونگ آن به‌طور ناگهانی فوت کرد.

بازیگران اصلی : لی یونگ آئه و سونگ سئونگ هون کارگردان : یونگ سان هو نویسنده : پارک اون ریونگ

درباره سریال بانو سا ایم دانگ :

لی یونگ آئه که در این سریال در دو نقش بازی می کند , استاد دانشگاه هنر در زمان حاضر و بانو شین سا ایم دانگ در قرن های گذشته می باشد . این استاد با کشف رموز پرتره " سا ایم دانگ " و خاطراتش جلو می رود و درگیر ماجرایی تاریخی و درام می شود .

نقدهای مثبت سریال سا ایم دانگ :

سریال همزمان زمان حال و تاریخ گذشته را با هم نمایش می‌دهد و به همین سبب متفاوت‌ترین سریال کره جنوبی می‌باشد. این مجموعه را می‌توان فصل دوم مجموعه جواهری در قصر نام گذاری کرد که طبق گزارش‌های منابع رسمی این سریال ادامه‌ جواهری در قصر یا همان یانگوم می‌باشد.

البته با وجود بی مهری‌ها در کشور کره جنوبی ، سا ایم دانگ پخش بین‌المللی موفقی داشت و توسط 13 کشور آسیایی و اروپایی خریداری شد. همچنین شبکه اینترنتی نتفلیکس هم حق پخش این سریال را خریداری کرده و قرار است از فوریه 2018 آن را پخش کند. طبق نظر منتقدان خارجی ، سا ایم دانگ یکی از سریالهای زیبا و فاخر کره ای است و متفاوت‌ترین سریالِ این کشور است که حتی در چین بیشتر از یک میلیارد بیننده داشته است .

دستمزد لی یونگ آئه در سریال سا ایم دانگ  :

لی یونگ آئه که با این سریال پس از 14 سال به دنیای بازیگری بازگشت با دریافت 400 میلیون تومان برای بازی در هر قسمتِ سریال، رکورد بیشترین دستمزد بین بازیگران زن جهان را به نام خود ثبت کرد.

" جدیدترین عکسهای لی یونگ آئه "

ثبت نظر درباره «لی یونگ آئه در مجموعه سا ایم دانگ رکورد بیشترین دستمزد بین بازیگران زن جهان را به نام خود ثبت کرد + نقد و بررسی سا ایم دانگ»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید