عزیزی: پرسپولیس می‌توانست 6 تا 7 گل به ما بزند

عزیزی: پرسپولیس می‌توانست 6 تا 7 گل به ما بزند

به گزارش آسمونی، خداداد عزیزی مدیر فنی باشگاه سیاه جامگان مشهد پس از شکست 3 بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس اظهار کرد: کلا در این بازی تعطیل بودیم. بد نباختیم بلکه می‌توانستیم بدتر هم ببازیم. پرسپولیس می‌توانست به راحتی 6-7 تا به ما بزند ولی هم ما شانس داشتیم و هم آن‌ها بی‌دقتی کردند. بازیکنان ما امروز تعطیل بودند. تعجب می‌کنم که این بازیکنان باتجربه هستند و پیشتر پیراهن استقلال و پرسپولیس را پوشیدند. به باشگاه گفتم باید بازیکنان زیادی جذب کنیم چون رفتن این بازیکنان هیچ فرقی برای ما نمی‌کند.

57374956

عزیزی در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود با وجود آلودگی هوا این دیدار برگزار نمی‌شد نیز به صحبت پرداخت و گفت: اگر به خاطر آلودگی هوا بازی برگزار نمی‌شد، به نفع ما بود چون دیگر سه گل دریافت نمی‌کردیم. البته شاید به خاطر آلودگی هوا هم بوده که ما این طور باختیم.

مدیرفنی باشگاه سیاه جامگان درباره سرنوشت نیمکت این تیم و شایعه اینکه هنته به عنوان سرمربی انتخاب شود نیز گفت: خودمان نمی‌دانیم می‌خواهیم چه کار کنیم. در مورد هنته هم چنین اسمی مطرح نشده است.

وی درباره مسئله سربازی نوراللهی و عالیشاه که می‌خواهند به تراکتورسازی بپیوندند هم اظهار کرد: خودم در سال 69 زمانی که در ابومسلم بازی می‌کردم، مشمول سربازی شدم که به یکباره باشگاه فتح تهران، مدارک من را از ابومسلم گرفت. با اینکه دلم نمی‌خواست در آن باشگاه بازی کنم، برای گذراندن سربازی، خدمتم را در آنجا گذراندم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

ثبت نظر درباره «عزیزی: پرسپولیس می‌توانست 6 تا 7 گل به ما بزند»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید