تلاش می‌کنیم شرایط بهتر و افتخارات بیشتری برای کشور کسب کنیم

تلاش می‌کنیم شرایط بهتر و افتخارات بیشتری برای کشور کسب کنیم

به گزارش آسمونی به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در نشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با وزیر ورزش و جوانان گفت: از وزیر ورزش و جوانان به خاطر اینکه وقت گذاشته و هیات رئیسه را به حضور پذیرفتید تشکر و قدردانی می کنم.

2286411

وی افزود: هیات رئیسه حاضر حدود چند سال است که در کنار هم فعالیت می کنند و یکی از دلایل اینکه فوتبال توانسته با موفقیت های خود دل مردم را شاد کند به ثبات مدیریت و همبستگی بین اعضا ارتباط نزدیک دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه تاکید کرد: همه ما نگاه بوجود آمده و ارامش حاکم بر ورزش کشور را به فال نیک می گیریم و با توجه به نگاه ویژه شما به ورزش امیدوار به موفقیت های آن  به‌ویژه فوتبال خواهیم بود.

تاج ضمن ارائه گزارشی کوتاه از فعالیت‌های فدراسیون خاطرنشان کرد: در حاضر فدراسیون فوتبال ایران علیرغم مشکلات مالی و کمبودهای موجود توانسته در اسیا نتایج بسیار خوبی بدست بیاورد و در حال حاضر کشورهای بزرگ اسیا که هزینه های زیادی را برای فوتبال می کنند در همه رشته ها از جمله فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی بعد از ایران قرار دارند. تیم های ما همه در فوتبال و فوتسال و فوتبال اسیا در جایگاه اول اسیا قرار دارند و ما در تلاش هستیم تا شرایط بهتر و افتخارات بیشتری برای کشور کسب کنیم. 

وی در ادامه افزود: در حال حاضر بانوان ایران هم توانسته اند در عرصه فوتبال و فوتسال رشد بسیاری داشته باشند و هم اکنون در فوتسال بانوان هم تیم نخست اسیا هستیم که افتخاری برای کشور به شمار می رود.

رئیس فدراسیون در پایان گزارشی از سایر فعالیتها و دغدغه های مسئولان فدراسیون و فوتبال کشور ارائه کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

ثبت نظر درباره «تلاش می‌کنیم شرایط بهتر و افتخارات بیشتری برای کشور کسب کنیم»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید