صدرنشینی بارسا با پیروزی دشوار در خانه والنسیا

صدرنشینی بارسا با پیروزی دشوار در خانه والنسیا

به گزارش آسمونی، در مهمترین بازی از هفته نهم لالیگا امشب (شنبه) تیم‌های فوتبال بارسلونا و والنسیا در ورزشگاه مستایا به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی 3 بر 2 کاتالان‌ها خاتمه یافت.

139508011942463759003574

در این بازی پربرخورد که چهار بازیکن از هر یک از دو تیم کارت زرد گرفتند و اینیستا هم در دقیقه 13 به شدت آسیب دید و مجبور به ترک میدان شد، این لیونل مسی بود که در یک صحنه مشکوک به آفساید گل اول بارسلونا را در دقیقه 22 به ثمر رساند.

منیر الحدادی، مهاجم پیشین بارسلونا که تابستان امسال به والنسیا پیوست و در ابتدای نیمه دوم به میدان رفت، در دقیقه 52 کار را برای والنسیا به تساوی کشاند.

4 دقیقه پس از او نیز رودریگو با پاسی زیبا از نانی برای اولین بار خفاش‌ها را در این بازی پیش انداخت. البته لوئیز سوارز اجازه نداد برتری والنسیا زیاد دوام داشته باشد و در دقیقه 62 گل دوم بارسلونا را زد.

در حالی که به نظر می‌رسید دو تیم باید به تقسیم امتیازات رضایت بدهند، لوئیز سوارز در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده توانست یک پنالتی بگیرد که لیونل مسی آن را به گل تبدیل کرد تا بارسا در آخرین لحظه از تقسیم امتیازات با میزبان خود فرار کند.

با این نتیجه طلسم 9 ساله والنسیا برای شکست دادن بارسلونا در ورزشگاه مستایا پابرجا ماند، ضمن اینکه بارسا با این پیروزی 19 امتیازی شد و به صدر جدول لالیگا صعود کرد.

در ادامه بازی‌های هفته نهم لالیگا امشب از ساعت 20 سوسیه‌داد میزبان آلاوس است و در بازی دوم از ساعت 22:15 گرانادا میزبان اسپورتینگ خیخون خواهد بود.

در جدول رده‌بندی پس از بارسلونا، تیم‌های مادریدی اتلتیکومادرید و رئال هر دو با 18 امتیاز و بر حسب تفاضل گل در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

منبع: 

ثبت نظر درباره «صدرنشینی بارسا با پیروزی دشوار در خانه والنسیا»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید