نامزدی «جناب‌خان» برای بازی در نقش «شهرزاد»/ نصیریان با رامبد جوان فیلم می‌سازد

نامزدی «جناب‌خان» برای بازی در نقش «شهرزاد»/ نصیریان با رامبد جوان فیلم می‌سازد

1395/05/28

علی نصیریان با حضور در «خندوانه» طرحی را برای ساخت یک اثر ارائه داد و رامبد جوان مسئولیت اجرای آن را بر عهده گرفت.

Nomination Jenabkhan to play the role of Shahrazad  Nasirian making films with Rambod Rambod

  به گزارش آسمونی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی نصیریان هنرمندی بود که شب گذشته مهان «خندوانه» شد.

 وی بعد از ابراز خرسندی و ذوق از طرف رامبد بیان کرد: من حدود 66 سال است که کار می کنم. امروز که هنرمندان جوان را می بینم، با خود می گویم چه قدر خوب که این ها هستند و به همین دلیل من هم ذوق می‌کنم.

 بعد از این در ابتدای گفتگو، جوان از سختی کار در «شهرزاد» پرسید و نصیریان جواب داد: کمی به خاطر وسواس‌های حسن فتحی کار سخت بود و از طرفی خود من دقت‌هایی دارم. باید تمام حس و فضایی که این نقش داشت، مجسم می‌کردم که خب این فضاسازی هم کار ساده‌ای نبود.

 او در بخشی دیگر، از کار در خانه و کمک به همسرش به علت کسالت وی تعریف کرد و گفت: من به نوعی شاگرد آشپز به حساب می‌آیم و تقریبا نحوه پخت همه خورشت‌ها و غذاها را بلدم.

 در ادامه صحبت از کتابخوانی شد و نصیریان درباره جایگاه و ارزش هنر اظهار داشت: به طور کلی هنر برای این است که انسان از آن خونخواری و آلودگی‌های ضد بشری پاک شود و به انسانیت نزدیک شود.

 پس از آن نصیریان از تاثیر فیلم‌ها بر خشونت‌های رخ داده گفت و عنوان کرد: برخورد هواپیما به یک ساختمان پیش از آن از یک فیلم آغاز شد. این روال ادامه دارد. همیشه خیلی از اتفاقات فیلم می‌شوند و گاهی فیلم‌ها هم واقعی می شوند؛ این یک اتفاق متقابل است.

 بازیگر فیلم «شهرزاد» در پاسخ به اینکه چرا بازیگر شده، عنوان کرد: خیلی تعامل و دیده شدن توسط مردم را دوست داشتم و اگر این اتفاق نمی‌افتاد، واقعا نمی‌دانم چه کاره می‌شدم!

 ما بین این‌ها نوبت به لبخند 10 ثانیه‌ای آقای بازیگر سینمای ایران رسید.

 در ادامه بحث جوک و کمدی مطرح شد. استاد نصیریان اظهار داشت که هیچ وقت جوک نگفته است. سپس از کمدی‌هایی که به آن خندیده، نام برد و لورل هاردی را تکرارنشدنی خواند و از علاقه اش به کمدی‌های کلاسیک گفت.

 در بخش دیگری صحبت از حال و هوای لاله‌زار شد و نصیریان بیان کرد: با شنیدن اسم «لاله‌زار» یاد سال 1329 می‌افتم که کلاس تئاتر رفتم و سال بعدش در نقش سیاهی لشکر بازی کردم. از طرفی دیگر هم تداعی تصنیف‌هایی است که در «لاله‌زار» روی یک ورق با عکس خواننده می‌فروختند.

 وی پس از آن، به سراغ عشق رفت و در همین راستا خاطره‌ای از 50سال زندگی مشترکی که از دید یک آمریکایی عجیب آمده بود، تعریف کرد.

 نصیریان به همین بهانه از لزوم ثبات در عشق گفت و اظهار داشت: ما از فرنگ نباید در این زمینه الگو بگیریم. باید در سخت ترین شرایط به عهدمان وفادار باشیم. استاد نصیریان در این بخش برای همسرش آرزوی سلامتی کرد.

 علی نصیریان در قسمت دیگری از تمایلش به ساخت اثری با همه هم‌دوره‌ای‌های خود گفت و جوان قرار شد مسئولیت آن را به عهده بگیرد. بعدهم وی از شهاب حسینی تعریف کرد و اذعان داشت: واقعا جایزه ای که در کن به او دادند، حق و شایسته او بود. او همچنین ترانه علیدوستی را یک پارتنر عالی در بازیگری خواند.

 در پایان بعد از رفتن علی نصیریان، «جناب خان» حاضر شد و گفت من در تست بازی مقابل آقای نصیریان رد شدم.

 بعد هم اضافه کرد: دو کاندید نهایی برای بازی در نقش «شهرزاد» باقی مانده بود. یکی من بودم و یکی ترانه علیدوستی، همه چیز خوب بود تا اینکه در یکی از تست‌ها من از بغض علیدوستی عقب ماندم، خشونت به خرج دادم و رد شدم. وگرنه قرار بود من بین فرهاد و قباد بایستم!

 بعد از یک رفت و برگشت و پخش آیتمی از استاد کهنمویی، برنامه به پایان رسید.

ثبت نظر درباره «نامزدی «جناب‌خان» برای بازی در نقش «شهرزاد»/ نصیریان با رامبد جوان فیلم می‌سازد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید