حنانه شهشهانی هم به جم پیوست؟

حنانه شهشهانی هم به جم پیوست؟

hannane (2)

حنانه شهشهانی در 4 اسفند سال 1368 متولد شده است . 

حنانه شهشهانی اولین بار در سن 4 سالگی جلوی دوربین محسن شاه محمدی برای بازی در سریال شلیک نهایی رفت بعد از اون در چندین کار کودک با شاهپور غریب همکاری داشت و در برخی از کارهای مادرش خانم ویدا شهشهانی نیز بازی کرده است. حنانه شهشهانی چند سالی رو برای تحصیل به ارمنستان رفت و دوباره از سن 16 سالگی به ایران آمد.hannane (3)

در روز های گذشته  خبری مبنی بر پیوستن حنانه شهشهانی به شبکه جم در فضای مجازی منتشر شد که با واکنش او همراه بود

حنانه شهشهانی در بخشی از یادداشت خود نوشت: برخی افراد منسوب به این شبکه (جم) بارها با پیشنهادات مالی خوب از من دعوت به همکاری کردند اما با پاسخ منفی من مواجه شدند.

ذر روزهای گذشته خبر پیوستن حنانه شهشهانی به شبکه جم واکنش های مختلفی را به همراه داشت. شهشهانی بازیگر سینما و تلویزیون بعد از شایعه حضورش در شبکه جم یادداشتی نوشت که متن کامل آن به شرح ذیل است:

سلام خدمت همه هموطنان عزیزم

حدود پنج سال است‌ که برای ادامه تحصیل در رشته بازیگری در یکی از دانشگاه های خارج از کشور دور از کشور عزیزم مشغول تحصیل هستم و در تمام این‌ پنج سال به دلیل عرق به کشورم و علاقه به فعالیت در سینما و تلویزیون ایران‌ پیشنهادات مختلف کاری را نپذیرفتم‌ تا بتوانم بعد از پایان تحصیل دوباره در ایران جلوی دوربین بروم و فعالیت داشته باشم.

چند روز پیش بود که از طریق شبکه های اجتماعی با این خبر مواجه شدم، خبری کاملا دروغ و خالی از صداقت. خبری که باعث شد عده زیادی به صفحه ایسنتا گرام‌ من بیایند و بی خبر از همه چی به من توهین کنند!

اگرچه برخی افراد منصوب به این شبکه چند بار با پیشنهادات مالی خوب از من دعوت به همکاری کردند اما بنا به دلایل شخصی با پاسخ منفی من مواجه شدند.

فیلم شناسی حنانه شهشهانی
فیلم سینمایی     سال
حرفه‌ای‌ها          (1388)
میم مثل مادر      (1385)
زاگرس               (1384)

 مجموعه تلویزیونی
مجموعه تلویزیونی     سال
جاودانگی                 (1390)
ترانه مادری               (1387)
مثل هیچ‌کس            (1387)
یک مشت پرعقاب      (1386)
کلاه پهلوی      (1383-1390)
شلیک نهایی            (1373)

 تله فیلم
تله فیلم             سال
پروانه‌ها            (1388)
بلند گریه کن     (1384)

hannane (1)

 

hannane (1)

hannane (4)

hannane (5)

ثبت نظر درباره «حنانه شهشهانی هم به جم پیوست؟»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید