توصيه هاي پزشكی كه تا به حال نشنيديد!

توصيه هاي پزشكی كه تا به حال نشنيديد!


     

1) وقتي سيب زميني را بصورت پخته از آتيش بيرون مي آوريد ظرف يک ساعت در معده هضم خواهد شد.

سيب زميني آب پز ظرف 4 ساعت هضم مي شود و سيب زميني سرخ کرده ظرف 12 ساعت نصفش هضم و نصفش از طريق معده اخراج خواهد شد.
اين رو گفتم براي پدر مادرهايي که به بچه بيچاره چيپس مي دهند و شب طفل بيچاره موقع خواب بايد صد دفعه اين پهلو و آن پهلو شود تا در آخر سم حاصل از اين چيپس جذب بدنش شود.
 
 
2) کساني هم که سراغ من مي آيند و اعلام مي کنند: چرا ميگيد پفک سمي است؟
جهت اطلاع کافي است پفک را با آب خيس کنيد و با شصت دستتان آن را به سراميک آشپزخانه بچسبانيد. بعد از 8 ساعت عمراً بتونيد اين پفک خشک شده را از ديوار بکنيد. بايد کلي کاردک و چاقو بزنيد تا کنده شود. حالا حساب کنيد اين پفک با بزاق چسبنده خيس مي شود و وارد ديواره معده مي شود….
 
 
3) يک روش هم براي کساني که مدعي هستند سيستم گوارش و جذب آنها هيچ مشکلي ندارد:
يك حبه سير را بطور كامل بدون جويدن و خورد شدن قورت داده اگر قبل از 24 ساعت از بدن خارج شد بدن سالم است زيرا در اين مدت هيچ ميكروبي در بدن نمي تواند رشد كند. و اگر طولاني تر شد دچار يبوست (محل رشد ميكروب)بوده و بيماريد.
 
 
 
 
4) قديم نديما دستشوئي ما ايراني ها (اون موقع بهش ميگفتند خلاء) يک گوشه در دورترين نقطه حياط بود که بابابزرگ و مامان بزرگاي ما وقتي مي خواستند بروند داخل مستراح يک دستمال به سرشون مي بستند.
اون موقع دليل اين کار اين بود که بخارات ناشي از ادرار (شامل اسيد اوريک و فسفريک و..) روي پوست سر و موهاي سر و بالطبع سلامتي تاثير فزاينده ائي داشت و يکي از عوامل ريزش مو بود… در ضمن مثل الان اينطوري نبود که بروند مستراح و 6 ساعت بنشينند راجع به مسائل روزمره تفکر کنند.
الان مستراح ما ايراني ها صااااف اومده وسط هال و اتاق پذيرائي و تازه بين سنگ توالت و محل شستن دست هيچ دري هم وجود نداره ..به دليل مشکلات تغذيه ما ايراني ها مجبوريم حداقل 10 دقيقه اونجا بساط پهن کنيم و خانم خونه هم يک حوله انداخته روي جا حوله ائي در دستشوئي و خبر نداره اين حوله چه نقشي در جذب بخارات سمي ادرار و مدفوع دارد و آقاي بيچاره هم بعد از شستن صورت اون حوله را ميماله توي صورتش و فاتحه مع الصلوات. (يعني آخر آلودگي)
اين موضوع را من با محلول تنتوريد و.. امتحان کردم و حوله حاوي اين بخارات را داخل آن قرار دادم و ديدم ظرف چند دقيقه اين محلول حاوي انواع اسيدهاي باز شده است. خلاصه اينکه يکي از عوامل ريزش مو و بيماري هاي ما ايراني ها همين بخارات ناشي از ادرار در توالت هاي ماست.
 
براي حل اين موضوع:
اول حوله را خارج از توالت و روي جاي مخصوص قرار دهيد.
دوم: روي سنگ پا کمي سرکه ريخته و هفته ائي يک دفعه اين سنگ پا را به مدت 4 ساعت در کنار سنگ توالت قرار بدهيد. در ضمن قرار دادن سنگ نمک هم عامل جذب اين بخارات سمي خواهد بود.
 

5) بعد از تمام اين حرفها مي خواهم يک نسخه سحر آميز به کساني بدهم که از ضعف اعصاب و سوزش و تپش قلب رنج مي برند…تا يک موضوعي پيش مياد زود قاطي مي کنند و عصباني مي شوند.

يک سيب خنک(يخچالي) را رنده کنيد + داخل اين پالودهء سيب يک قاشق چايخوري تخم بادرنجبويه (فرنجمشک) اضافه کنيد + يک استکان عرق بهار نارنج + يک استکان عرق بيدمشک اضافه کنيد. يک قاشق قبل از خواب صبح يا ظهر و شب ميل کنيد.

اين معجون سحرآميز اعصاب را آرام مي کند و قلب را از سوزش و تشنج باز مي دارد و خواب آرامي در پی خواهد داشت.

نظرات 5


ثبت نظر درباره «توصيه هاي پزشكی كه تا به حال نشنيديد!»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید