محمد بن سلمان قبل از اعدام آیت‌ الله نمر شخصا دست و پای وی را شکست!

محمد بن سلمان قبل از اعدام آیت‌ الله نمر شخصا دست و پای وی را شکست!

mohammed-bin-salman-ali-nimr-in-person-before-death-broke-his-hands-and-feet

1394/10/16

به گزارش آسمونی به نقل از گروه فضای مجازی خبرگزاری دانشجو، برخی منابع خبری در عربستان فاش کردند، اطلاعات اولیه‌ای که به دست خانواده شهید «آیت‌الله نمر» رسیده نشان می‌دهد که «محمد بن سلمان» جانشین ولیعهد سعودی شخصا بر عملیات اعدام «آیت‌الله نمر» نظارت داشته و قبل از اجرای حکم حتی اقدام به شکنجه وی کرده است. طبق این گزارش ملک‌ سلمان پیش از بریدن سر نمر، شخصا دست و پای نمر را شکسته است! خانواده «آیت‌الله نمر» اعلام کرده‌اند مقامات سعودی، شهید «نمر» را در ریاض در کنار یک گورستان متروکه و قبوری که برخی از اعدام‌ شدگان شبکه القاعده در آن دفن شده‌اند، به خاک سپرده‌اند. رژیم سعودی خانواده «شهید نمر» را تهدید کرده که از گفت‌وگو با رسانه‌ها در این رابطه خودداری کنند.


منابع نزديک به خانواده «آيت‌الله نمر» همچنین فاش کردند، وزارت کشور سعودي چند هفته پيش از اجراي حکم در تماس با اين خانواده پيشنهادي را براي لغو حکم اعدام مطرح کرده بود. يکي از مسئولان سعودي در تماس با خانواده «آیت‌الله نمر» گفته بود «اگر خواهان آزادي او هستید دو راه دارید، يکي ارسال نامه از طرف خود «آيت‌الله نمر» براي پادشاه جهت ابراز ندامت درباره موضع‌گيري‌هاي قبلي و تعهد دادن براي کنار گذاشتن اين موضع‌گيري‌ها در آينده است.


راه دوم هم رفتن خانواده «آیت‌الله نمر» به وزارت کشور و درخواست از وزير کشور براي لغو حکم است.» خانواده «آیت‌الله نمر» اما هر دو پیشنهاد را رد کرده و می‌گویند حاضر نيستند چنين درخواستي را عمل کنند چرا که خود «آیت‌الله نمر» حاضر نيست موضع‌گيري خود را تغيير دهد.

ثبت نظر درباره «محمد بن سلمان قبل از اعدام آیت‌ الله نمر شخصا دست و پای وی را شکست!»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید