بیوگرافی عمر و لطیفه در سریال لطیفه

بیوگرافی عمر و لطیفه در سریال لطیفه

latife series(1)

عمر دمیر

گین آکیورک (Engin Akyürek)،او متولد 12 اکتبر 1981 در شهر آنکارا ترکیه هست.

پدرش کارمند دولت و مادرش خانه‌دار است و یک برادر کوچکتر از خودش دارد.

انگین در سال 2002 در رشته تاریخ و زبان از دانشگاه آنکارا فارغ التحصیل شده است.

او پس از فراغت از تحصیل به امور خیریه از جمله کمپین کمک به قربانیان زلزله ترکیه پرداخت.

انگین اکیورک به شانس اعتقادی ندارد و معتقد است شانس همان استعداد است و انجام کار درست در زمان مناسب.

او در سال 2004، تنها دو سال بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه، از مسابقه ستارگان ترکیه که برای کشف استعداد های بازیگری برگزار شد برنده جایزه بهترین بازیگر مرد ترکیه شد و برن سات نفر دوم زنان در این مسابقه شد.

latife series(2)

لطیفه دنیزر

خدیجه طوبا بویوک‌اوستون (به ترکی: Hatice Tuba Büyüküstün) در تاریخ 5/8/1982 در استانبول متولد شد، دوران مدرسه را در همان شهر گذراند و سپس در رشته طراحی صحنه و دکور و طراحی لباس در دانشگاه معمار سِنان استانبول به تحصیلات خود ادامه داد . ضمن تحصیل در دانشگاه برای اولین بار در تبلیغ مول‌پد جلوی دوربین فیلمبرداری رفت.

در سال 2003 در 4 قسمت آخر سریال جایگاه پادشاه (Sultan Makamı) بازی کرد. پس از آن در سال 2004 اولین فیلم سینمائی به نام پدرم و پسرم (Babam ve Oğlum) نقش کوتاهی را بازی کرد.

در همان سال در یک سریال تلویزیونی به نام Çemberimde Gül Oya بازی کرد و پس از آن در یک فیلم تلویزیونی به نام گلعذار (Gülizar) بازی کرد. سپس در سال 2005 با ایفای نقش در سریال Ihlamurlar Altında یا سنوات الضیاع Sanawat al daya در کشورهای عربی به شهرت رسید و طرفداران زیادی پیدا کرد.در سال 2007 در سریال دیگری به نام Asi بازی کرد.

طوبا بویوک‌اوستون در ضمن بازی در این سریال‌ها در چند تبلیغ تلویزیونی از جمله شامپوی پانتنت، ماکزیمم کارت، شکلات، لباس جین مارک کولینز و تبلیغ یک پارفوم در دوبی نیز بازی کرد. وی در تابستان 2009 در یک سریال تلویزیونی به نام بینی و بینک بازی کرد، این سریال محصول مشترک با کشورهای عربی بود و از کانالام‌بی‌سی پخش شد.

ثبت نظر درباره «بیوگرافی عمر و لطیفه در سریال لطیفه»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید