چهره ها در مراسم تشییع هما روستا

چهره ها در مراسم تشییع هما روستا

faces-funeral-homa-rousta(12)

1394/07/15
به گزارش آسمونی به نقل از فرارو در مراسم تشییع هما روستا که با استقبال هواداران و مردم برگزار شد مسعود فروتن، فرمان‌آرا، بنی‌اعتماد، پرویز پورحسینی، علی دهکردی، محمدحسن معجونی، حسین پاکدل، عاطفه رضوی، ایرج راد، عبدالحسین مختاباد، مهوش افشار پناه و حجت‌الاسلام و المسلمین احمد دعایی حضور دشتند.

هما روستا (4 مهر 1325–4 مهر 1394) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، کارگردان و مترجم ایرانی بود. او برای بازی در فیلم ملک خاتون برنده جایزه بهترین بازیگر زن از «جشنواره هنری ادبی روستا» شد، برای بازی در «تله‌تآتر شعبده‌باز» برنده جایزه بهترین بازیگر زن از «جشنواره سیما» شد، و برای بازی در فیلم‌های تمام وسوسه های زمین و ااز کرخه تا راین نامزد سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر و برای پرنده کوچک خوشبختی نامزد دریافت لوح زرین جشنواره فیلم فجر شد، و برای بازی در لژیون نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن از سومین جشن خانه سینما شد.

هما روستا در 4 مهر به علت بیماری سرطان در بیمارستانی در شهر لس آنجلس آمریکا درگذشت. عکس های امیرحسین بندی عکاس ایرنا، لیلا قدرت اللهی فرد و مهسا احرابی فرد عکاسان مهر از این مراسم را در زیر می‌بینید.

faces-funeral-homa-rousta(10)

faces-funeral-homa-rousta(11)

faces-funeral-homa-rousta(13)

faces-funeral-homa-rousta(14)

faces-funeral-homa-rousta(15)

faces-funeral-homa-rousta(1)

faces-funeral-homa-rousta(2)

faces-funeral-homa-rousta(3)

faces-funeral-homa-rousta(4)

faces-funeral-homa-rousta(5)

faces-funeral-homa-rousta(6)

faces-funeral-homa-rousta(7)

faces-funeral-homa-rousta(8)

faces-funeral-homa-rousta(9)

faces-funeral-homa-rousta

نظرات 1


ثبت نظر درباره «چهره ها در مراسم تشییع هما روستا»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید