تبلیغات خبرنامه


آسمونی، خبرنامه یا newsletter ابزاری برای اطلاع رسانی به مخاطبان خاص با علایق مشترک درباره رویدادها، گزارش ها یا اخبار مرتبط با یک موضوع یا حوزه سازمانی است. یک نشریه داخلی، بولتن سازمانی، مجله دوره ای یا حتی یک اطلاعیه خبری در سازمان، خبرنامه به شمار می رود. از زمان رواج نشر رومیزی در دهه ١٩٨٠ تاکنون هزاران نوع خبرنامه تهیه و چاپ شده است. با ظهور اینترنت، نوع جدیدی از خبرنامه ها با عنوان خبرنامه الکترونیک ایجاد شد. این نوع تبلیغات یکی از شاخه‌های دیجیتال مارکتینگ است. این خبرنامه ها به دلیل رایگان بودن، یکی از امکانات جذاب وب سایت های سازمان ها و شرکت هاست و باعث تعامل بین روابط عمومی با مخاطبان و مشتریان می شود.

تبلیغات خبرنامه یا ایمیل مارکتینگ

تبلیغات خبرنامه یا ایمیل مارکتینگ

ویژگی های کلی خبرنامه الکترونیکی یا ایمیل مارکتینگ :
  1. دریافت خبرنامه‌ها از طریق پست الکترونیکی
  2. فرستنده محتوایی را آماده می کند و آن را در قالب از پیش تعیین شده ای برای گروه بزرگی از افراد، شرکت ها یا سازمان ها ارسال می کند.
  3. برای ارسال خبرنامه یا از پست الکترونیک فرستنده یا از سیستم نرم افزاری وب سایت استفاده می شود

این نوع خبرنامه‌ها ارسالی در سایت آسمونی که متشکل از مخاطبان وفادار خود سایت است باعث افزایش ترافیک، برند سازی و نرخ کلیک می شود و تاثیر مثبتی روی کسب و کار مجموعه‌ها دارد. هم چنین این نوع تبلیغات یا خبرنامه باعث ارتباط طولانی مدت با مشتری و ایجاد حس وفاداری او به سازمان یا شرکت خواهد شد.

ویژگی‌های خبرنامه یا ایمیل مارکتینگ در آسمونی :

  1. ارسال روزانه
  2. قرار گرفتن تبلیغ، داخل باکس متناسب به صورت بنری یا متنی
  3. درج لینک و توضیحات داخل خبرنامه
  4. ارسال در تعداد بالا ( بالا بودن تعداد مخاطبان)
  5. گوناگونی مخاطبین و موضوعات
  • تلفن رزرو تبلیغات در آسمونی :
 تلفن: 44704941-021
موبایل: 09038422998 
تلگرام: Asemooniadmin@
  ایمیل: info@asemooni.com
0/5 ( 0 نظر )