اخبار اجتماعی

جعبه سیاه سانچی فردا بررسی می‌شود

The Sanchi black box will be checked tomorrow جعبه سیاه سانچی فردا بررسی می‌شود

به گزارش آسمونی:رئیس کمیسیون امنیت ملی‌وسیاست خارجی مجلس از آغاز بررسی جعبه سیاه سانچی با حضور ذی‌نفعان از روز دوشنبه خبر داد.

سرویس بازار -علاءالدین بروجردی در حاشیه مراسم ختم درگذشتگان سانحه غم بار غرق شدن نفتکش سانچی در جمع خبرنگاران با عرض تسلیت این سانحه به مردم ایران و خانواده‌های شهدای خدمت این نفتکش ایرانی، گفت: از دست دادن فرزندان عزیز نفتکش سانچی را به خانواده‌های این عزیزان تسلیت می‌گویم و امیدوارم خداوند به آنها صبر عنایت کند.

بروجردی با اشاره به سفر علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به چین در صدر هیئت رسیدگی به سانحه نفتکش ایرانی افزود: از  کمیسیون امنیت ملی‌وسیاست خارجی مجلس نیز نایب رئیس این کمیسیون همراه با وزیر تعاون به شانگهای اعزام شد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس اظهار داشت: یک ساعت قبل سفیر چین در ایران به مجلس شورای اسلامی آمد و گزارشی از روند اقدامات انجام شده در زمینه اطفای حریق و امداد و نجات به کشتی آتش گرفته ارائه داد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی‌وسیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: قرار است روز دوشنبه جعبه سیاه سانچی مورد بررسی قرار گیرد. اگر زوایای مبهمی وجود داشته باشد قطعا مشخص خواهد شد.

بروجردی تصریح کرد: آنچه مسلم است دولت چین از همه امکانات خود برای اطفاء حریق استفاده کرد ولی شرایط آنجا و اینکه محموله عظیم این نفتکش به طور کامل آماده اشتعال بود، لذا این مصیبت بزرگ رقم خورد.

منبع: تجارت نیوز

تازه های آسمونی

خطای انسانی عامل بروز سانحه سانچی اعلام شد

اعلام نتایج رسیدگی به سانحه سانچی

علت نهایی حادثه سانچی تا نیمه اول اردیبهشت اعلام می‌شود

الزامی به انتقال جعبه سیاه هواپیمای تهران یاسوج به فرانسه وجود ندارد

درگیری فیزیکی برای گرفتن جعبه سیاه پرواز تهران- یاسوج

طاهره رضایی

اعزام غواصان ایرانی به چین برای ورود مجدد به نفتکش سانچی

ناگفته هایی از پرواز آسمانی اِی تی آر بر قله دنا

پیدا کردن سایر پیکرهای سانچی منوط به گزارش ربات ارزیاب

تصاویراختصاصی انتقال پیکر3 تن از دریانوردان نفتکش سانچی به ایران

نظر شما چیست؟