اخبار اجتماعی

طرح ترافیک جدید از فروردین سال آینده اجرا می‌شود

A new traffic plan will be launched next April طرح ترافیک جدید از فروردین سال آینده اجرا می‌شود

به گزارش آسمونی:شهردار تهران با بیان اینکه طرح ترافیک جدید از فروردین سال آینده اجرا می‌شود، گفت: شورای حمل و نقل و ترافیک شهر تهران آن را به تصویب رسانده، البته طرح تصویب شده با طرح اولیه متفاوت است.
محمدعلی نجفی شهردار تهران در حاشیه ششمین همایش ملی “مدیریت آلودگی هوا و صدا” در جمع خبرنگاران گفت: بحث ناجا توسط مرکز ارتباطات ما نیز مورد تاکید قرار گرفت اما ظاهرا مسئولان ناجا به این نکته توجه نکرده‌اند و شکایتی را مطرح کردند.

شهردار تهران با تاکید بر این موضوع که طرح ترافیک جدید از فروردین سال آینده اجرا می‌شود، گفت: در حال حاضر شورای حمل و نقل و ترافیک شهر تهران آن را به تصویب رسانده، البته طرح تصویب شده با طرح اولیه متفاوت است.

وی با بیان اینکه ما برای همراهی بیشتر برخی اجزای آن را حذف کردیم، ادامه داد:در شورای شهر تهران نیز کلیات آن به تصویب رسیده و امیدواریم ظرف یکی دو هفته آینده جزئیات آن نیز در شورا طرح شود.

شهردار تهران ادامه داد:در حال حاضر مانعی برای اجرای این طرح از فروردین سال آینده وجود ندارد.

وی با بیان اینکه با اجرای طرح جدید ترافیک بر اساس پیش بینی ما 20 تا 25 هزار دستگاه ورودشان به محدوده طرح کاهش پیدا می‌کند، گفت: به تبع آن درآمد شهرداری از این محل کاهش پیدا می‌کند.

بر اساس این گزارش،محمد علی نجفی در گزارشی که به شورای شهر ارائه داد از قرارداد مربوط به شرکت زیر نظر نیروی انتظامی و خرج شدن بسیاری از مبلغ این قرارداد برای انتخابات افشاگری کرد، البته بعد از این خبر روابط عمومی شهرداری تهران اعلام کرد منظور ناجا نبوده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

تازه های آسمونی

شروط شهرداری تهران برای موافقت با برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی تهران چیست؟

طاهره رضایی

دبیر هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر منصوب شد

طاهره رضایی

حذف طرح “زوج و فرد” در دستورجلسه شورای ترافیک تهران

طاهره رضایی

حکم حناچی صادر شد

تذکر کتبی ۲۵ نماینده تهران به وزیر کشور درباره تعلل در صدور حکم حناچی

علت صادر نشدن حکم حناچی از زبان سخنگوی شورای شهر تهران

حناچی سرپرست شهرداری تهران شد

طاهره رضایی

پیروز حناچی با یازده رای شهردار تهران شد

قرارداد تولید برق از زباله های تهران امضا شد

نظر شما چیست؟