اخبار سیاسی

پروانه سلحشوری: با حکم یک بازپرس تلگرامم را مسدود نمی‌کنم

به گزارش آسمونی:رئیس فراکسیون زنان مجلس گفت: ارسال پیامک به نمایندگان از سوی حراست قوه مقننه برای خروج از تلگرام، به منظور پرونده‌سازی برای رد صلاحیت است.

I do not block my telegram with an Interrogator verdict پروانه سلحشوری:  با حکم یک بازپرس تلگرامم را مسدود نمی‌کنم

پروانه سلحشوری نماینده تهران و رئیس فراکسیون زنان مجلس با اشاره به ارسال پیامک حراست قوه مقننه به نمایندگان برای خروج از تلگرام، به اعتمادآنلاین گفت: دو روز گذشته پیامکی از سوی حراست قوه مقننه ارسال شد با این مضمون که شما در پیام رسان‌های خارجی بخصوص تلگرام عضویت نداشته باشید و خبرهایتان را در پیام رسان‌های داخلی منتشر کنید.

او ادامه داد: سوال این است که زمانی که حراست مجلس به یک نماینده چنین پیامکی ارسال می‌کند با سایر افراد چگونه رفتار می‌کند.

رئیس فراکسیون زنان گفت: کسانی‌که به پیام‌رسان‌های داخلی کوچ کردند در کانالهایشان هیچ عضوی پیدا نکردند و خبررسانی صورت نمی‌گیرد. به همین دلیل و برای اینکه ما بتوانیم خبررسانی کنیم مجبور هستیم که از تلگرام استفاده کنیم. در عین حال بنده به شخصه با حکم یک بازپرس شعبه دو دادگستری تلگرام خود را مسدود نمی‌کنم.

سلحشوری گفت: شاید بعد از این پیامک نمایندگانی که برای تایید صلاحیت دور بعد نگران هستند از تلگرام خارج شوند. اما من نگران نیستم و برایم اهمیت ندارد که رد صلاحیت شوم. به نظر می‌رسد افراد ارسال کننده این پیامک‌ها می‌خواهند پرونده‌ای برای رد صلاحیت داشته باشند.

منبع: عصرایران

تازه های آسمونی

ردپای جاسوسی اطلاعاتی در حادثه تروریستی زاهدان

طاهره رضایی

مهدی طالقانی:اگر آیت الله طالقانی زنده می‌ماند، نه سفارت آمریکا گرفته می‌شد، نه دولت موقت استعفا می داد، نه جنگی شروع می­ شد/ شنیدم بعضی ها بعد از فوت ایشان گفتند”الحمدالله این هم رفت”

طاهره رضایی

لایحه ای به مجلس دادیم تا ازدواج زیر 13 سال حذف شود

طاهره رضایی

احتمال سهمیه بندی بنزین قوت گرفت

طاهره رضایی

طرح جدید نمایندگان برای تغییر نحوه سوال از وزرا در مجلس

طاهره رضایی

حاجی بابایی :افزایش بیست درصدی حقوق ناعادلانه است

طاهره رضایی

کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی

ندا رحیمی

قیمت بنزین در سال 98 به تصمیم‌گیری مجلس بستگی دارد

طاهره رضایی

احتمال تعطیلی شنبه‌ها قوت گرفت

طاهره رضایی

نظر شما چیست؟