اخبار حوادث

عاملان حادثه تروریستی ماهشهر دستگیر شدند

The perpetrators of the terrorist incident in Mahshahr were arrested عاملان حادثه تروریستی ماهشهر دستگیر شدند

به گزارش آسمونی:فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: عاملان حادثه تروریستی کلانتری 13 شهرستان ماهشهر با تلاش نیروهای انتظامی و امنیتی استان خوزستان دستگیر شدند.

سردار حیدر عباس زاده روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در پی حادثه تروریستی منجر به شهادت دو تن از ماموران کلانتری 13 بندر امام شهرستان ماهشهر پلیس اطلاعات و امنیت عمومی نیروی انتظامی استان خوزستان با تلاش های اطلاعاتی و عنایت خداوند متعال کمتر از یک هفته موفق شدند تعداد 9 نفر عاملان اصلی و مرتبط این این حادثه را شناسایی و دستگیر کنند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: عوامل پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان موفق شدند 2 قبضه اسلحه جنگی به کار رفته و خودرویی که در عملیات تروریستی مورد استفاده قرار گرفته بود را شناسایی و کشف کنند.

سردار عباس زاده بیان داشت: در تحقیقات تکمیلی از متهمان اصلی و مرتبطین اعتراف کردند در سال جاری آنها به چند مقر نظامی و انتظامی در سطح استان تعرضاتی داشتند که تحقیقات تکمیلی متعاقبا به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

بامداد شنبه هفتم بهمن ماه سال جاری این افراد در بلوار آیت الله خامنه ای بندرامام خمینی(ره) شهرستان ماهشهر خودرو گشت کلانتری 13 این شهرستان را با سلاح کلاشینکف مورد هدف قرار دادند.

در این حادثه یک مامور وظیفه به نام محمد رضا رفیعی نسب در همان محل به شهادت رسید و ستوانیکم الله نظر صفری نیز پس از انتقال به بیمارستان حاج معرفی ماهشهر ، به دلیل شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

گروهک تروریستی با عنوان «حرکه النضال العربی لتحریر الاحواز» مسئولیت این عملیات تروریستی را به عهده گرفته بود.

در 31 شهریور ماه سال جاری نیز گروهی تروریستی به نام ‘الاحوازیه’ با حمله به رژه نیروهای مسلح باعث شهادت 24 نفر از نیروهای نظامی، انتظامی و مردمی شد و چهار تروریست نیز به هلاکت رسیدند.

در 12 فروردین ماه 1394 نیز همین گروه تروریستی با حمله به یک چادر نیروی انتظامی در پارک گمبوعه شهرستان حمیدیه سه نفر از ماموران انتظامی را شهید و 2 نفر را زخمی کردند که تمامی عوامل این حادثه نیز دستگیر شدند.

منبع: تابناک

تازه های آسمونی

خانه‌های تیمی تروریست‌های عامل جنایت تروریستی جاده خاش – زاهدان متلاشی و تمامی آن‌ها دستگیر شدند

طاهره رضایی

جزییات احضار سفیر پاکستان به وزارت امور خارجه

ردپای جاسوسی اطلاعاتی در حادثه تروریستی زاهدان

طاهره رضایی

سرلشکر جعفری: عربستان و امارات بدانند صبر ایران به‌سر آمده است؛ پاکستان باید هزینه پناه‌دادن به تروریست‌ها را بپردازد

طاهره رضایی

جزئیات دومین تیراندازی مرگبار خیابانی در ماهشهر خوزستان

روزنامه جمهوری اسلامی: در حادثه تروریستی سیستان‌وبلوچستان، نقش عوامل داخلی را هم بررسی کنید

طاهره رضایی

داروخانه های اهواز

اسامی ۲۷ شهید حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان اعلام شد

طاهره رضایی

واکنش وزارت خارجه به حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان

طاهره رضایی

نظر شما چیست؟