اخبار اقتصادی

بانک مرکزی: صندوق قرض‌الحسنه مهر ايثارگران فاقد مجوز فعالیت است

Qarzul Hassanah Mehr Isargaran is not authorized by central bank بانک مرکزی: صندوق قرض‌الحسنه مهر ايثارگران فاقد مجوز فعالیت است

به گزارش آسمونی:تشکیلاتی موسوم به صندوق قرض‌الحسنه مهر ایثارگران فاقد هر گونه مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.

به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، بانک مرکزی به اطلاع عموم جامعه می‌رساند که تشکیلاتی موسوم بهصندوق قرض‌الحسنه مهر ایثارگران (موسسه حمایت ایثارگران) فاقد هر گونه مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده و فعالیت آن تحت عنوان صندوق قرض‌الحسنه و شماره ثبت مجعول ۸۱۶ غیرقانونی است.

اوراق گواهی سپرده سرمایه‌گذاری منتشره از سوی نهاد مذکور که همراه با درج عبارت جعلی «این صندوق تحت نظارت بانک مرکزی است» فاقد هرگونه اعتبار و ارزش بوده و مغایر با قوانین و مقررات است.

از این رو ضروری است هموطنان  به منظور جلوگیری از به مخاطره افتادن سرمایه‌های خود از هر گونه ارتباط با موسسه جعلی مذکور اعم از سپرده‌گذاری یا دریافت تسهیلات جداً خودداری کنند.

موضوع جلوگیری از ادامه فعالیت صندوق غیرمجاز یاد شده از طريق نیروی انتظامی و طرح شکایت علیه آن نزد مرجع قضايی در مرحله اجرا قرار دارد.‏

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

تازه های آسمونی

رونمایی از ایران چک جدید 500 هزار ریالی

بانک مرکزی: تا اطلاع ثانوی نرخ تورم از سوی این بانک اعلام نمی‌شود

طاهره رضایی

مدیرکل بانک مرکزی: حذف سود روزشمار در تمامی بانک‎ها الزامی است

طاهره رضایی

افزایش وام مسکن منتفی شد

طاهره رضایی

نقشه بانک مرکزی برای دلار 7 هزار تومانی

طاهره رضایی

نرخ جدید سود سپرده‌ بانک‌های خصوصی

توضیح همتی درباره محدودیت سقف تراکنش روزانه کارتی بر اساس کدملی

بخشنامه جدید استفاده از چک تضمینی ابلاغ شد

اسامی 19 بانک بدهکار به بانک مرکزی اعلام شد

نظر شما چیست؟