اخبار چهره ها

حسین محب‌اهری از بیمارستان مرخص شد

Hossein Mahbahi was discharged from the hospital حسین محب‌اهری از بیمارستان مرخص شد

به گزارش آسمونی:دختر حسین محب اهری گفت: دلیل اصلی ممنوع الملاقات شدن پدر شدت بیماری نبود. به دلیل اینکه بسیاری از دوستان و هنرمندان لطف داشتند و به ملاقات پدر می‌آمدند کمی انرژی پدر برای ادامه درمان کم شده بود. به همین دلیل پزشکان تصمیم گرفتند تا وی ممنوع الملاقات شود تا هر چه سریعتر روند درمان روی وی جواب دهد.

یاسمن محب اهری فرزند حسین محب اهری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در خصوص آخرین وضعیت جسمانی پدرش گفت:خدا را شکر حال پدر نسبت به چند روز گذشته بهتر است و وی هم اکنون از بیمارستان مرخص شده و در خانه مشغول استراحت است.

وی درباره وضعیت عمومی بازیگر دردسرهای عظیم تاکید کرد: واقعیت امر بستری بودن بیش از حد پدر به صلاح نبود و از لحاظ روحی نیز حضور در خانه بسیار بهتر بود. به همین دلیل پزشکان تشخیص دادند که وی به خانه منتقل شده و در آنجا به استراحت مشغول شود.

دختر بازیگر پیشکسوت سینما با اشاره به ادامه روند درمان پدرش اضافه کرد: وی هم اکنون در خانه در حال استراحت است و ادامه درمان به همراه ملاقات پزشکان همچنان ادامه دارد. وی خوشبختانه خودش به کارهای شخصی اش رسیدگی می‌کند اما همچنان ضعف جسمانی باعث شده تا نیازمند استراحت باشد.

وی درباره دلیل ممنوع الملاقات شدن حسین محب اهری تصریح کرد: دلیل اصلی ممنوع الملاقات شدن پدر شدت بیماری نبود. به دلیل اینکه بسیاری از دوستان و هنرمندان لطف داشتند و به ملاقات پدر می‌آمدند کمی انرژی پدر برای ادامه درمان کم شده بود. به همین دلیل پزشکان تصمیم گرفتند تا وی ممنوع الملاقات شود تا هر چه سریعتر روند درمان روی وی جواب دهد.

دختر حسین محب اهری خاطرنشان کرد: هم اکنون همه چیز نسبت به روزهای گذشته آرامتر تر شده و پدر نیز شرایط بسیاری بهتری دارد. امیدوارم که همین شرایط ادامه یافته و هر چه سریعتر پدر بتواند باز هم به عرصه بازیگری باز گردد. خوشبختانه روند بهبودی از سوی پزشکان مثبت اعلام شده و وضعیت پدر پایدار مانده است.

منبع: صراط نیوز

تازه های آسمونی

نگاهی به ق مثل قلقلک ، مرحوم حسین محب اهری

ندا رحیمی

تصاویر دیدنی 27 دی 97

طاهره رضایی

مراسم تشییع پیکر حسین محب اهری برگزار شد

طاهره رضایی

پیام تسلیت اصغر همت، انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و روابط‌ عمومی جشنواره فجر برای درگذشت حسین محب‌اهری

طاهره رضایی

زندگینامه حسین محب اهری

لیلا شاهپوری

حسین محب اهری بازیگر درگذشت

طاهره رضایی

از فاطمه معتمدآریا تا ویشکا آسایش/ بازیگران زنی که برای فیلم کمدی سیمرغ گرفتند

طاهره رضایی

نگاهی به مجموعه تلویزیونی پرحاشیه سرزمین مادری

ندا رحیمی

چهره‌ ها در «نگاه نو» فیلم فجر رقابت می‌کنند / هدیه تهرانی و بابک حمیدیان رکورد دار بازی در این بخش

طاهره رضایی

نظر شما چیست؟