تبلیغات لایت باکس


آسمونی ، در ادامه معرفی انواع تبلیغات اینترنتی در آسمونی این بار می خواهیم به معرفی لایت باکس (Light Box) و ویژگی‌های آن در آسمونی بپردازیم.

لایت باکس چیست؟

به طور مختصر، لایت باکس نوعی از یک پوشش یا یک پنجره ی پاپ آپ است که در وبسایت شما و بر روی محتواهای دیگر نمایش داده میشود . با نمایش تصویر (یا هر محتوای دیگر لایت باکس) بقیه صفحه ی سایت تیره میشود ، اما شما هنوز هم میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید . شما میتوانید از لایت باکس برای نمایش عکس ، ویدئو ، فرم های ثبت نام خبرنامه و بسیاری از موارد دیگر استفاده کنید . استفاده از لایت باکس برای ثبت ایمیل کاربران و درج در خبرنامه ، بسیار کاربرد دارد . لایت باکس ها در آسمونی ، استفاده ی بیشتری نسبت به لینک ها دارند ، چون بازدیدکننده را در همان صفحه فعلی نگه میدارند.

علاوه بر استفاده از لایت باکس برای نمایش تصاویر سایت، می توان برای نمایش فیلم ها و یا هر محتوای دیگر، از جمله یک صفحۀ اینترنتی دیگر روی صفحات سایت هم استفاده کرد. حتی شما قادرید به صورت لایت باکس فرم درخواست عضویت در خبرنامه سایت را هم به کاربران نشان دهید. حتی خیلی از افزونه های پاپ آپ به صورت لایت باکسی کار نمایش محتوا را انجام می دهد.

ویژگی‌های لایت باکس در آسمونی :

به زودی تکمیل می شود

 

  • تلفن رزرو تبلیغات در آسمونی :
 تلفن: 22072529-021
موبایل: 09038422998 
تلگرام: Asemooniadmin@
  ایمیل: info@asemooni.com
0/5 ( 0 نظر )