تبلیغات تعاملی


آسمونی| در ادامه معرفی انواع تبلیغات اینترنتی در آسمونی این بار می خواهیم به معرفی تبلیغات تعاملی و ویژگی‌های آن در آسمونی بپردازیم.

تبلیغات تعاملی در آسمونی

تبلیغات تعاملی در آسمونی

 

تبلیغات تعاملی چیست؟

تبلیغات تعاملی (Interactive advertising) به نوعی از تبلیغات گفته می شود که با استفاده از رسانه های آنلاین یا آفلاین، با هدف برقراری ارتباط با مصرف کنندگان و همچنین برای ترویج محصولات، علامت های تجاری، خدمات، و اطلاعیه های خدمات عمومی ، شرکت های بزرگ و یا گروه های سیاسی تولید می شود. به گفته مجله Journal of Interactive Advertising، تبلیغات تعاملی به معنی ارائه و پروموشن یک محصول، خدمت یا یک ایده توسط یک واسطه (اسپانسر) گفته می شود. این نوع از تبلیغات بهترین فرم برای ایجاد ارتباط مستقیم بین مشتری و فروشنده است. بیش ترین استفاده از تبلیغات تعاملی از طریق اینترنت صورت می گیرد.

اهداف تبلیغات تعاملی

هدف اصلی تبلیغات تعاملی همانند تمامی تبلیغات دیگر،‌ فروش یک یا چند محصول به‌خصوص است. این بدان معناست که بسیاری از عناصر سنتی نیز در این تبلیغات وجود دارد. این سبک از تبلیغات پارامترهایی را به‌همراه دارد که وسعت و تاثیرگذاری آن را دو چندان می‌کند. تبلیغات تعاملی در آسمونی مخاطبانش را تشویق به حضور موثر و فعال در دنیای بازاریابی می‌کند و از آن‌ها تقاضای بازخورد دارد که بتواند نکات بی‌اهمیت را برای مشتریانش در تبلیغات حذف کند و محتوای اصلی را به آن‌ها نشان بدهد. اگر بتوان مخاطب را در ثانیه‌های اولیه جذب تبلیغ کرد به گونه‌ای که مخاطب به برقراری ارتباط و ارائه عکس‌العمل و همچنین نظر خود نسبت به تبلیغی که با آن مواجه می‌شود، علاقه نشان دهد، می‌توان موفقیت و تاثیرگذاری تبلیغ را تا حد زیادی تصدیق کرد.

یکی از روش های موثر تبلیغات تعاملی، بازاریابی اینترنتی از طریق رسانه های اجتماعی و وب سایت ها مانند وبسایت آسمونی است.

ویژگی‌های تبلیغات تعاملی در آسمونی

این بخش به زودی تکمیل می شود

 

  • تلفن رزرو تبلیغات در آسمونی :
 تلفن: 22072529-021
موبایل: 09038422998 
تلگرام: Asemooniadmin@
  ایمیل: info@asemooni.com
0/5 ( 0 نظر )