خدمات شهروندی

ثبت نام وام ازدواج 97

هنوز موفق به ثبت نام وام ازدواج خود نشده اید؟ 
ما وام ازدواج شما را برای هر بانکی که بخواهید در سریعترین زمان ممکن ثبت نام می کنیم.
با کمترین هزینه هرچه سریعتر وام ازدواج خود را از بانک دلخواهتان دریافت کنید.

+ روی عبارت زیر کلیک نمایید:

شرایط وام ازدواج

kandoocn 2 ثبت نام وام ازدواج 97

هر گاه به سایت مراجعه می کنید بانک مورد نظرتان باز نیست؟

ثبت نام وام ازدواج خود را به ما بسپارید تا در کوتاهترین زمان ممکن درخواستتان را برای هر بانکی که بخواهید ثبت کنیم
فرصت را از دست ندهید و با هزینه ای ناچیز سریعتر از دیگران وام ازدواج خود را ثبت کنید، روی بنر فوق کلیک نمایید

مراحل ثبت نام و اخذ وام ازدواج

Check ثبت نام وام ازدواج 97ثبت نام و تکمیل فرم مربوطه از طریق سایت براي هر يک از زوجين بصورت جداگانه.

Check ثبت نام وام ازدواج 97دریافت کد رهگیری 10 رقمی.

Check ثبت نام وام ازدواج 97مراجعه به سايت پس از تعیین شعبه، جهت اطلاع از شعبه عامل اعطاي وام ازدواج.

توجه : مدت زمانی تعیین شعبه از سوی بانک ها با توجه به میزان منابع قرض الحسنه قابل اعطای بانک، مورد اقدام قرار خواهد گرفت.

Check ثبت نام وام ازدواج 97مراجعه به شعبه معرفي شده ظرف حداکثر  12 روز  کاری، با به همراه داشتن مدارک لازم.

Check ثبت نام وام ازدواج 97 اتمام مراحل اخذ وام در شعبه مربوطه.

شرايط عمومی متقاضيان تسهيلات ازدواج

1- دارا بودن  تابعيت کشور جمهوری اسلامی ايران .

2-  به هر يک از زوجـــين مــبلغ 100 ميليون ريال تسهيلات ازدواج تعلق می‌گيرد.

 تبصره 1 :  کليه شهروندان ايرانی خارج از کشور که گواهی ازدواج آنـها توسط سفارت جمهوری اسلامی ايران در خارج از کشور صادر شده ، قادر به ثبت نام بوده و گواهی ازدواج آنها که ممهور به مهر کنسولگری ايران در کشور مذکور می‌باشد به عنوان سند ازدواج تلقی می‌گردد .

 تبصره 2 :  اقرارنامه ازدواج يا هر مدرک مشابه که در ساير اديان رسمی توسط مراکز اقليت‌های دينی در داخل کشور مورد تاييد قرار گيرد معادل عقدنامه تلقی گرديده و اين متقاضيان نيز قادر به ثبت نام خواهند بود .

3- دارا بودن کارت ملی ( موقت يا دايم ) و کد پستی محل سکونت متقاضی .

4- تسهيلات قرض الحسنه ازدواج فقط يکبار به متقاضيان پرداخت می‌شود .

5- متقاضیان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج فقط از تاریخ وقوع عقد تا پایان سال بعد، مهلت ثبت نام جهت استفاده از تسهیلات موصوف را دارند .

مدارک مورد نياز

1- اصل و کپی سند ازدواج .

2- اصل و کپی کليه صفحات شناسنامه‌های زوجين .

3- اصل و کپی شناسنامه‌های ضامنين .

4- اصل و کپی کارت ملی ( موقت يا دايم ) زوجين .

5- اصل و کپی کارت ملی ( موقت يا دايم ) ضامن .

6- کد پستی ده رقمی و آدرس کامل محل سکونت زوجين .

7- کد رهگيری ده رقمی دريافتی از سايت پس از مرحله ثبت نام .

شرايط ضامنين (يکي از موارد ذيل به تشخيص بانک مربوطه)

تبصره 1 : اعمال شرایط ذیـل منوط به تشخیص مسئول بانک و با تـوجه به سوابق بانکی و اهلیت مشتری تعیین خواهد شد .

1- چنانـچه متقاضي دريافت تسـهيلات ازدواج ، کارمند رسمي يا پيماني دولت ، نيروي نظامي و انتظامي ، نـهـادها و مـوسسات عمومي (نظير شهرداري‌ و بنياد ، کميته امداد ، هـلال احمر) باشد ، ارائه گواهي تـعهد کسر اقساط از سازمان مربوطه به همراه ارائه فـيش حقوق و حکم کارگزيني ، و در صورتيکه مانده حقوق نامبرده کفايت نمايد ، نيازي به اخذ ضامن نمي‌باشد .

2- ضمانت يک نفر کارمند رسمي ، پيماني ، بازنشسته دولت ، نــيروي نظامي و انتظامي ، نـــهـادها و مـوسسات عمومي (نظيرشهرداري‌ و بنياد ، کميته امداد ، هلال احمر) ، کارگر يا کارمند شرکت‌هاي توليدي صنعتي بزرگ و فعال ، با ارائـه آخرين فيش حقوقي و حکم کارگزيني و …

3- ضمانت يک نفر کاسب داراي پروانه کسب که در زمان اعطاي تسهيلات داراي فعاليت اقتصادي داير باشد .

4- ضمانت يک نفر دارنده حساب جاري فعال و خوش حساب که به تاييد و تشخيص شعبه پرداخت کننده رسيده باشد .

5- در مورد متقاضيان تسهيلات در مناطق روستايي ، ضمانت يک نفر ساکن روستا که اهليت و صلاحيت وي توسط شوراي اسلامي روستا تاييد شود (ممهور به مهر شورا) .

مدت بازپرداخت تسهيلات و کارمزد

– مدت بازپرداخت تسهيلات 48ماهه با اقساط مساوی بوده و سررسيد اولين قسط ، يک ماه پس از پرداخت تسهيلات مزبور می‌باشد .

– نرخ کارمزد تسهيلات قرض الحسنه ازدواج 4درصد تعيين می‌گردد.

دستور العمل اجرايي پرداخت تسهيلات قرض الحسنه ازدواج ايثارگران

ماده 1- تسهيلات موضوع اين دستور العمل از محل منابع قرض الحسنه بانکهاي عامل و به ميزان دو برابر تسهيلات قرض الحسنه ازدواج براي افراد عادي پرداخت مي شود.

ماده 2- متقاضي ايثارگری مي تواند در سامانه ازدواج ثبت نام نمايد که همانند ساير متقاضيان ازدواج، ازدواج اول وي بوده و حداکثر از تاريخ وقوع عقد تا پايان سال بعد نسبت به ثبت نام در سامانه ازدواج اقدام نمايد.

ماده 3- با توجه به ماده (50) قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران، افراد ايثارگر مشمول، صرفا شامل خود جانبازان، آزادگان و فرزندان آنان و فرزندان شاهد مي باشند.

ماده 4- متقاضيان موضوع اين دستور العمل مي بايد علاوه بر مدارک مورد درخواست بانک، نسبت به اخذ و ارائه معرفي نامه از بنياد شهيد و امور ايثارگران مبني بر انطباق وضعيت متقاضي با اشخاص موضوع ماده 50 قانون جامع ايثارگران نيز به بانک عامل اقدام نمايند.

ماده 5- مدت بازپرداخت تسهيلات موصوف، همانند ساير متقاضيان حداکثر 4 سال (48 ماه) مي باشد.

ماده 6- پرداخت تسهيلات موضوع اين دستورالعمل از زمان ابلاغ مصوبه قابل اجرا می باشد.

ماده 7- رعايت ساير شرايط و ضوابط اعطاي تسهيلات قرض الحسنه ازدواج براي اين تسهيلات الزامي مي باشد.

marriage loans2 ثبت نام وام ازدواج 97

در سال های اخیر دولت و بانک ها برای تسهیل در امر ازدواج و آسان کردن روند ازدواج برای جوانان، تسهیلاتی از قبیل وام ازدواج در نظر گرفته اند که همه زوجین با دارا بودن شرایط و مدارک لازم می توانند از این وام بهره مند شوند. سایت آسمونی در این مقاله اطلاعات جامع و کاملی در مورد سامانه ثبت نام وام ازدواج و شرایط و مدارک وام ازدواج را برای شما عزیزان تهیه کرده است که در ادامه می خوانید.

ثبت نام وام ازدواج در سامانه وام ازدواج و شرایط لازم و نکات ضروری در وبسایت این سامانه. تسهیلات وام ازدواج ، مدارک مورد نیاز ، شرایط ضامن‌های وام ازدواج

ثبت نام وام ازدواج | تسهیلات قرض الحسنه ازدواج

در فروردین ماه سال 95 در جریان بررسی بودجه کشور، در مجلس شورای اسلامی نمایندگان مردم تصویب کردند که وام ازدواج جوانان از ۳ میلیون تومان به ۱۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۴ ساله از محل سپرده های قرض الحسنه پس انداز و جاری برای هر یک از زوجین افزایش یابد و هر بانک به اندازه سهمی که از سپرده های قرض الحسنه دارد، در اعطای وام قرض الحسنه هم مشارکت کند.با توجه به این مطلب زوجین می بایست نکات ضروری در رابطه با وام های ازدواج بدانند تا در روند بانکی دریافت این نوع وام ها با مشکلاتی مواجه نشوند.

نکات ضروری در مورد سامانه ثبت نام وام ازدواج و حضور در بانکهای مربوطه

 • کليه بانکها نسبت به پرداخت تسهيلات قرض الحسنه ازدواج از طريق سامانه اقدام انجام نمی دهندصرفاً بانکهاي پذیرفته شده در سامانه قرض الحسنه ازدواج (که دارای منابع سپرده ای قرض الحسنه می باشند) به متقاضیان رسیدگی خواهند کرد.
 • براي دريافت تسهيلات قرض الحسنه ازدواج، ثبت نام يکي از زوجين کافي نیست. زوج و زوجه بايد هر کدام به طور جداگانه ثبت نام وام ازدواج نمايند .
 • براي اخذ تسهيلات ازدواج ، داشتن عقد نامه رسمي صادر شده از دفتر خانه هاي ازدواج و طلاق الزامي است
 • تسهيلات قرض الحسنه ازدواج به هیچ وجه به ازدواج دوم تعلق نمی گیرد حتی اگر در ازدواج اول وام نگرفته باشید.
 • مابه التفاوت تسهيلات ازدواج به متقاضياني که در ازدواج اول خود از تسهيلات کمتري نسبت به مبالغ فعلي استفاده کرده اند و مجداً ازدواج مي نمايند تعلق نخواهد گرفت.
 • ثبت نام وام ازدواج از طريق پست امکان پذير نمي باشد و تنها راه ثبت نام زوجین از طریق سامانه http://ve.cbi.ir امکان پذیر است.
 • استفاده از تسهيلات ازدواج ، داراي محدوديت سنی نمی باشد.
 • حداقل سن جهت دريافت تسهيلات قرض الحسنه ازدواج برای دختران 13 سال تمام شمسی و برای پسران 15 سال تمام شمسی می باشد. لازم به ذکر است تسهیلات ازدواج برای افراد زیر 18 سال به ولی و یا قیم قانونی پرداخت می گیردد.
 • متقاضیان به این نکته توجه داشته باشند که پس از ثبت نام وام ازدواج اگر به هر دلیلی در زمان مقرر شده به شعبه تعيين شده مراجع نکرده باشند و مشخصات فرد حذف شده باشد مجددا می توانند در این سامانه ثبت نام نمایند.
 • متقاضي پس از ثبت نام براي يک بانک می تواند ثبت نام خود را باطل و براي يک بانک ديگر ثبت نام نمايد. چنانچه پس از تاريخ تعيين شعبه از سوي بانک ، متقاضی به مدت دو هفته به شعبه مورد نظر مراجعه ننمايد ، اطلاعات شخص از سامانه حذف و مي تواند مجدداً ثبت نام نمايد .
 • مدت زمان مقرر جهت تکمیل مدارک پس از پذیرش متقاضی از طرف بانک حداکثر 2 ماه می باشد. بديهي است پس از گذشت فرصت موصوف و عدم تکميل مدارک مربوطه، نام متقاضي از سامانه ازدواج حذف مي گردد تا امکان بهره مندي ساير متقاضيان در صف از تسهيلات مذکور و شفافيت عملکرد بانک هابه عمل آيد. براين اساس، متقاضيان مذکور، با رعايت ساير شرايط سامانه ازدواج مي توانند در صورت تمايل و واجد شرايط بودن، نسبت به ثبت نام مجدد در سامانه اقدام نمايند.
 • متقضاییان دقت داشته باشند در صورت اتمام اعتبار بانکهاي يک استان و يا افزايش بيش از حد مراجعين به بانکهای استان مورد نظر ، امکان ثبت نام براي متقاضي جديد ميسر نمي باشد . لذا متقاضي مي بايست در فـــرصتهاي بعدي براي ثبت نام به سامانه مراجعه نمايد .
 • با ايجاد امکانات جديد متقاضيان مي توانند نسبت به تغيير بانک و هر نوع ويرايش اطلاعات خود اقدام نمايند .
 • متقاضیان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج فقط از تاریخ وقوع عقد تا پایان سال بعد، مهلت ثبت نام وام ازدواج جهت استفاده از تسهیلات موصوف را دارند .
 • در خصوص اخذ ضامن جهت بهره مندي از تسهيلات مذکور ، حسب مصوبه شوراي پول و اعتبار براي تسهيلات کمتر از مبلغ 100 ميليون ريال يک ضامن معتبر کافيست که تشخيص ضامن معتبر بر عهده بانک عامل مي باشد.
 • به منظور تسهيل و تسريع در اعطاي تسهيلات قرض الحسنه ازدواج بهتر است متقاضي و همسر وي در يک بانک و يک شهر ( محل سکونت مرد ) ثبت نام نمايند .
 • جهت ثبت نام وام ازدواج مي بايستي کليه اطلاعات متقاضي در سـامانه درج شود ليکن در صورت دارا بودن وکالتنامه معتبر وکيل افراد متقاضی مي تواند جهت دريافت تسهيلات به بانک مراجعه و تسهيلات را دريافت نمايد .
 • در صورت ارائه گواهی ازدواج که از سوي سفارت جمهوری اسلامی ايران در خارج از کشور صادر شده و ممـهور به مـهر کنسولگری ايران نيز گردد ( به عنوان سـند ازدواج ) متقاضیان خارج از کشور نیز می‌توانند ثبت نام نمايند.
 • ارائه اقرارنامه ازدواج يا هر مدرک مشابه که در ساير اديان رسـمی توسـط مراکزاقليت‌های دينی در داخل‌کشور مورد تاييد قرار گيرد ، معادل عقدنامه تلقی گرديده واين متقاضيان نيز مي توانند در سامانه ثبت نام کنند.
 • بر حسب مصوبات بيست و نهمين صورتجلسه کميسيون اعتباري مورخ 16/6/1393 اعطاي تسهيلات قرض الحسنه ازدواج به اتباع خارجي تعلق نمی گیرد.

شرايط عمومی متقاضيان تسهيلات ازدواج

 • دارا بودن تابعيت کشور جمهوری اسلامی ايران .
 • به هر يک از زوجـــين مــبلغ 100 ميليون ريال تسهيلات ازدواج تعلق می‌گيرد.
 • دارا بودن کارت ملی ( موقت يا دايم ) و کد پستی محل سکونت متقاضی .

marriage loans1 ثبت نام وام ازدواج 97مدارک مورد نياز برای ثبت نام وام ازدواج

 • اصل و کپی سند ازدواج .
 • اصل و کپی کليه صفحات شناسنامه‌های زوجين .
 • اصل و کپی شناسنامه‌های ضامنين .
 • اصل و کپی کارت ملی ( موقت يا دايم ) زوجين .
 • اصل و کپی کارت ملی ( موقت يا دايم ) ضامن .
 • کد پستی ده رقمی و آدرس کامل محل سکونت زوجين .
 • کد رهگيری ده رقمی دريافتی از سايت پس از مرحله ثبت نام وام ازدواج .

 

شرايط ضامنين (يکي از موارد ذيل به تشخيص بانک مربوطه)

چنانـچه متقاضي دريافت تسـهيلات ازدواج ، کارمند رسمي يا پيماني دولت ، نيروي نظامي و انتظامي ، نـهـادها و مـوسسات عمومي (نظير شهرداري‌ و بنياد ، کميته امداد ، هـلال احمر) باشد ، ارائه گواهي تـعهد کسر اقساط از سازمان مربوطه به همراه ارائه فـيش حقوق و حکم کارگزيني ، و در صورتيکه مانده حقوق نامبرده کفايت نمايد ، نيازي به اخذ ضامن نمي‌باشد .

ضمانت يک نفر کارمند رسمي ، پيماني ، بازنشسته دولت ، نــيروي نظامي و انتظامي ، نـــهـادها و مـوسسات عمومي (نظيرشهرداري‌ و بنياد ، کميته امداد ، هلال احمر) ، کارگر يا کارمند شرکت‌هاي توليدي صنعتي بزرگ و فعال ، با ارائـه آخرين فيش حقوقي و حکم کارگزيني و …

ضمانت يک نفر کاسب داراي پروانه کسب که در زمان اعطاي تسهيلات داراي فعاليت اقتصادي داير باشد .

ضمانت يک نفر دارنده حساب جاري فعال و خوش حساب که به تاييد و تشخيص شعبه پرداخت کننده رسيده باشد .

در مورد متقاضيان تسهيلات در مناطق روستايي ، ضمانت يک نفر ساکن روستا که اهليت و صلاحيت وي توسط شوراي اسلامي روستا تاييد شود (ممهور به مهر شورا).

روش ثبت نام وام ازدواج

کليه متقاضيان وام ازدواج که واجد شرايط فوق می‌باشند ، ابتدا بايد طریق سامانه http://ve.cbi.ir ثبت نام کرده و در صورت موفقيت آمیز بودن مراحل ثبت نام ، يک کد رهگيری ده رقمی که کاملا محرمانه بوده و مربوط به متقاضی می‌باشد ، به شخص ثبت نام کننده داده می‌شود.

متقاضيان موظف هستند جهت اطلاع از وضعيت ثبت نام وام ازدواج خود و هـمچنين نام شعبه مربوطه جهت مراجعه براي اخذ وام ازدواج، به به سامانه ذکر شده مراجعه نمایند و در صورتيکه شعبه عامل اعطاي وام برای متقاضي تعيين شده باشد بايد با در دست داشتن مدارک مورد نياز، ظرف مدت زمانی که از طرف سايت اعلام می‌گردد، به شعبه مربوطه مراجعه کرده و نسبت به اتمام مراحل اخذ وام اقدام نمايند ..

مدت بازپرداخت تسهيلات و کارمزد

مدت بازپرداخت تسهيلات 48ماهه با اقساط مساوی بوده و سررسيد اولين قسط ، يک ماه پس از پرداخت تسهيلات مزبور می‌باشد .

نرخ کارمزد تسهيلات قرض الحسنه ازدواج 4درصد تعيين می‌گردد .

دستور العمل اجرايي پرداخت تسهيلات قرض الحسنه ازدواج ايثارگران

تسهيلات موضوع اين دستور العمل از محل منابع قرض الحسنه بانکهاي عامل و به ميزان دو برابر تسهيلات قرض الحسنه ازدواج براي افراد عادي پرداخت مي شود.

متقاضي ايثارگری مي تواند در سامانه ازدواج ثبت نام نمايد که همانند ساير متقاضيان ازدواج، ازدواج اول وي بوده و حداکثر از تاريخ وقوع عقد تا پايان سال بعد نسبت به ثبت نام وام ازدواج در سامانه اقدام نمايد.

با توجه به ماده (50) قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران، افراد ايثارگر مشمول، صرفا شامل خود جانبازان، آزادگان و فرزندان آنان و فرزندان شاهد مي باشند.

متقاضيان موضوع اين دستور العمل مي بايد علاوه بر مدارک مورد درخواست بانک، نسبت به اخذ و ارائه معرفي نامه از بنياد شهيد و امور ايثارگران مبني بر انطباق وضعيت متقاضي با اشخاص موضوع ماده 50 قانون جامع ايثارگران نيز به بانک عامل اقدام نمايند.

مدت بازپرداخت تسهيلات موصوف، همانند ساير متقاضيان حداکثر 4 سال (48 ماه) مي‌باشد.

پرداخت تسهيلات موضوع اين دستورالعمل از زمان ابلاغ مصوبه قابل اجرا می باشد.

رعايت ساير شرايط و ضوابط اعطاي تسهيلات قرض الحسنه ازدواج براي اين تسهيلات الزامي مي‌باشد.

 

همچنین ببینید:

شرایط وام ازدواج در بانک های مختلف ایران

تازه های آسمونی

نجات کوهنوردان حادثه دیده در آبیدر

افزایش فاصله ازدواج تا تولد اولین فرزند به ۴.۲ سال

طاهره رضایی

بهترین سالن های عقد و ازدواج در تهران

طاهره رضایی

بهترین مزون های لباس عروس در تهران

آسمونی

پیشنهاد افزایش وام ازدواج به ۲۵ میلیون تومان

وام ازدواج همان ۱۵ میلیون تومان باقی ماند

طاهره رضایی

افزایش وام مسکن منتفی شد

طاهره رضایی

شرایط درخواست و دریافت دستگاه های کارت خوان از بانک ها

ندا رحیمی

درخواست افزایش ۲ برابری وام مسکن

طاهره رضایی

19 comments

طراحی سایت مشهد 2018/08/13 at 12:07

ممنون از سایت خوبتون

پاسخ نظر
الهام 2017/11/25 at 16:58

من 18 شهریور 96 عقد کردم، وقتی ضامن رو بردم و مدارکم کامل شد 2 روزه پول به حسابم واریز شد؛ تمام آشناهامم به راحتی و سریع وام گرفتن, اوناییم که موفق نشدن یا به نعویق افتاد مشکل ضامن داشتن، اینکه دوستان میگن دیر میدن، بنظرم نظر اشتباهیه

پاسخ نظر
ناشناس 2017/06/29 at 11:28

ایشالا که بلایی سرشون بیاد که به نون شب بچه هاش محتاج بشن انقد که واسه وام ازدواج اذیتمون کردن بهمون ندادن

پاسخ نظر
ggjgdsdghgdde 2017/07/25 at 11:51

سلام دوستان کسی هست که وام ازدواج ش رو نخواد بگیره؟ یا قبلا ثبت نام کرده باشه ولی مهلتش تموم شده باشه؟ من به هر وام یه نیم سکه میدم وامشو من بر میدارم ضامن هم خودم میارم تا خیال طرف راحت باشه.
09358994512 لطفا کسی بود تملس بگیره

پاسخ نظر
VICTORIA EMMANUEL 2017/06/17 at 13:10

وام! وام!! وام!!!
آیا شما به دنبال یک شرکت وام خصوصی معتبر و معتبر که وام می دهد فرصت عمر به دنبال. ما با ارائه انواع وام در یک راه بسیار سریع و آسان، وام شخصی، وام خودرو، وام مسکن، وام دانشجویی، کسب و کار وام، وام سرمایه گذاری، تحکیم بدهی، و بیشتر. آیا شما شده است توسط بانک ها و دیگر موسسات مالی را رد کرد؟ آیا شما نیاز به یک وام تحکیم و یا وام مسکن؟ جستجو بیشتر به عنوان ما در اینجا به تمام مشکلات مالی خود را به چیزی از گذشته است. ما وام وجوه به افراد و کسب و کار نیاز به کمک های مالی در نرخ 2٪. بدون شماره امنیت اجتماعی مورد نیاز و بدون بررسی اعتبار مورد نیاز، 100٪ تضمین شده است. من می خواهم به استفاده از این رسانه به اطلاع شما که ما کمک قابل اعتماد و ذینفع ارائه و ما بسیار خوشحالیم که به شما ارائه وام خواهد بود.
بنابراین، امروز ما ایمیل در: (victoriaemmanuelloan@gmail.com) به درخواست در حال حاضر برای یک وام.

پاسخ نظر
مصطفی 2017/07/17 at 22:56

من دنبال وام هسم چکار کنم لطفاراهنمای کنید

پاسخ نظر
نشناس 2017/10/23 at 00:29

سلام خب برو در بانک بگو وام میخام اونا هم میبرنت تا وام بدن

پاسخ نظر
Arezoo 2017/06/13 at 13:51

من و همسرم برج 6 سال 95 عقد کردیم.بالاخره امروز در اومد اسممون…. بچه ها بانک ملی بزنین زودتر جواب میگیرین..ماهم تازه فهمیدیم.4تا بانک عوض کردیم تا ملی دراومد اونم 3 روزه.

پاسخ نظر
مهسا 2017/06/11 at 11:45

سلام من سال 90 ازدواج کردم و وام گرفتم بعد جدا شدم الان باز ازدواج کردم بهم وام میدن

پاسخ نظر
الهام 2017/11/25 at 16:55

نه دیگه فقط 1 باره

پاسخ نظر
ناشناس 2018/10/03 at 03:18

خوشت اومده
هی بری طلاق بگیری بعد بیایی وام بگیری
نه مهسی جونم

پاسخ نظر
هامون نوکی 2017/06/06 at 10:42

حدود ۲ سال است ثبت نام کرده ام بانک تجارت چالوس اما هنوز وامی دریافت نکرده‌ام بانک مرکزی رفته ام پیگیری کرده‌ام اما میگویند بودجه ندارند خواهش میکنم پیگیری کنید

پاسخ نظر
علی 2017/06/03 at 08:32

خدایی شورشو درمیارن از این طرف دولت میگه یک ماهه وام میدیم بهتون ازتون طرف بانک‌ها میگن دولت بیخود کرده الکی گفته اصلا ی داستانیه مملکت

پاسخ نظر
محمد 2017/04/04 at 13:02

سلام
به ازدواج دوم هم وام تعلق میگیرد یا نه

پاسخ نظر
سمیه و رضا 2017/03/26 at 21:24

با تشکر
امیدوارم ما بتوانیم وام ازدواج بگیریم

پاسخ نظر
chris jones 2017/02/06 at 16:08

آیا شما علاقه مند در تأمین امنیت یک وام؟ آیا شما نیاز به یک وام برای
کسب و کار، اجرای پروژه، خرید خواص، آموزش و پرورش، و یا پرداخت
برای آپارتمان. کریس جونز مالی است
سازمان است که می تواند کمک به شما انجام رویایی خود را با کمتر
تلاش. نرخ بهره پایین @ 2٪. هر چه اعتباری خود است! شما هنوز هم می تواند
درخواست. آیا شما علاقه مند در تأمین امنیت یک وام؟ آیا شما نیاز به یک وام برای
کسب و کار، اجرای پروژه، خرید خواص، آموزش و پرورش، و یا پرداخت
برای آپارتمان. MERITS مالی آنلاین خدمات مالی است
سازمان است که می تواند کمک به شما انجام رویایی خود را با کمتر
تلاش. نرخ بهره پایین @ 2٪. هر چه اعتباری خود است! شما هنوز هم می تواند
درخواست. ایمیل؛ chrisjonesloansfirm@gmail.comc

پاسخ نظر
ali 2016/04/23 at 21:18

بانکها اختیاری عمل می کنند هرموقع بخوان اعلام میکنند که اعتبار دارن یانه

پاسخ نظر
ناشناس 2015/06/08 at 15:23

سلام لطفا’درمورد وام ازدواجی تجدید نظر بشه مبلغ پول همان پولی است که قبل از تحریم داده شد ه. در حالیکه الان با این مبلغ نمی توان یک یخچال معمولی گرفت انصافا” فکری بحال جوانان بکنین متشکرم

پاسخ نظر
ناشناس 2015/05/12 at 03:46

بمیری هی…..

پاسخ نظر

نظر شما چیست؟