مدارک و گواهینامه ها

مجوز نشریه الکترونیک معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

امروز برای راه اندازی هر کسب و کاری در دنیای واقعی و دنیای مجازی نیاز به کسب مجوز از سازمان مربوطه می باشد. اگر صاحب یک نشریه آنلاین هستید و قصد کسب مجوز برای آن را دارید این بخش آسمونی را مطالعه نمایید چرا که در این بخش در مورد مجوز نشریه الکترونیک معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صحبت می کنیم.

License Electronic Journal 1 مجوز نشریه الکترونیک معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مجوز نشریه الکترونیک معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

با راه اندازی طرح «سامانه جامع رسانه های کشور» روند دریافت مجوز نشریه الکترونیکی شد.

معاونت امور مطبوعاتی واطلاع رسانی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی با افزایش تقاضای اخذ امتیاز نشریات و ضرورت اطلاع رسانی جامع در خصوص شرایط و مراحل اخذ امتیاز نشریات و بررسی قوانین و آیین نامه های مربوطه، همچنین با هدف توزیع عادلانه امکانات و تمرکززدایی در کنار شفافیت و سهولت مراوده با مراکز قانونی، با افتتاح «سامانه جامع رسانه‌های کشور» اقدام به الکترونیکی نمودن فرآیند درخواست مجوز نشریه کرد تا متقاضیان بتوانند پس از ثبت اطلاعات و ارسال مدارک بصورت الکترونیکی، ازنحوه رسیدگی به پرونده خود تاحصول نتیجه مطلع شوند.

License Electronic Journal 2 مجوز نشریه الکترونیک معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

 متقاضیان دریافت مجوز نشریه، از این پس می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی  www.e-rasaneh.ir  و پس از  ثبت نام در این سامانه از خدمات آن بهرمند شوند. ثبت نام در این سامانه در دو بخش «افراد حقیقی» و «افراد حقوقی» تعریف شده که صاحب امتیازان، مدیران مسئول، نمایندگان، مدیران عامل چاپخانه‌ها جهت ورود می بایست گزینه «ثبت نام افراد حقیقی» و مؤسسات، شرکت‌ها، سازمان‌ها وچاپخانه‌ها نیز گزینه «ثبت نام افراد حقوقی» را انتخاب نمایند.

 متقاضیان پس از دریافت رمز ورود به محیط کاربری و تکمیل فرم اطلاعات شرکت و اطلاعات تماس، یک کد رهگیری دریافت خواهند کرد که می‌توانند با تماس با بخش اعلام وصول (که اطلاعات آن در سامانه موجود می‌باشد) و ارائه کد رهگیری، از مراحل صدور مجوز نشریه خود اطلاع پیدا کنند.

تازه های آسمونی

متن كامل قانون مطبوعات

ندا رحیمی

پیامک کلاه برداری “بزن به این کارت”

ندا رحیمی

شورای انقلاب اسلامی ایران

ندا رحیمی

زندگینامه سید مجتبی نواب صفوی

ندا رحیمی

چاپ قاصدک مرکز تخصصی انواع چاپ

احمدرضا راجی

افراد تندرو و افراطی چگونه اند؟

زندگینامه آیت الله مفتح

سامانه مدیریت منابع اینترنتی کشور

ندا رحیمی

سامانه جامع رسانه های کشور

ندا رحیمی

نظر شما چیست؟