مدارک و گواهینامه ها

روش استعلام مدارک و گواهینامه ها

یکی از دغدغه های کسانی که مدرک و گواهینامه داخلی و بین المللی می گیرند این است که چطور می توانند استعلام آن را بگیرند. آسمونی در این بخش روش استعلام مدارک و گواهینامه ها را شرح می دهد.

روش استعلام مدارک و گواهینامه ها

Certification Inquiry 1 روش استعلام مدارک و گواهینامه ها

روش استعلام مدارک و گواهینامه بین المللی  QAL انگلستان

استعلام گواهینامه پایان دوره آموزشی از آکادمی کیو ای ال انگلستان به صورت آنلاین  امکان پذیر می باشد. استعلام آنلاین QAL انگلستان از طریق وب سایت آکادمی کیو ای ال انگلستان امکان پذیر است به این صورت که  با ورود به وب سایت کیو ای ال انگلستان به آدرس www.qalcert.com و کلیک بر روی بخش  training certificates، صفحه ای را مشاهده می کنید که با وارد کردن شماره گواهینامه اطلاعات دانش پذیر مشاهده می گردد.

Certification Inquiry 2 روش استعلام مدارک و گواهینامه ها

روش استعلام مدارک و گواهینامه OXFORD CERT انگلستان

استعلام OXFORD CERT انگلستان از طریق وب سایت آکادمی OXFORD CERT انگلستان قابل انجام می باشد به این ترتیب با ورود به سایت آکادمی OXFORD CERT انگلستان به آدرس www.oxfordcert.org  و کلیک بر روی بخش Certificate Validation صفحه ای مشاهده می کنید که با وارد کردن شماره گواهینامه اطلاعات دانش پذیر مشاهده می شود.

Certification Inquiry 3 روش استعلام مدارک و گواهینامه ها

روش استعلام مدارک و گواهینامه بین المللی ICS و ACS  انگلستان

استعلام ics از طریق وب سایت آکادمی آی سی اس کانادا با ورود به سایت آکادمی کانادا به آدرس www.icsgroup.org و کلیک بر روی بخش تایید گواهینامه ها صفحه ای مشاهده می کنید که با وارد کردن شماره گواهینامه اطلاعات دانش پذیر مشاهده می شود.

Certification Inquiry 4 روش استعلام مدارک و گواهینامه ها

روش استعلام مدارک و گواهینامه های آکادمی Allience

ضمنا خاطرنشان می شود جهت استعلام گواهینامه های مربوطه می توان از طریق وب سایت آکادمی الاینس به نشانی www.arcregistrar.com و کلیک بر روی بخش جستجوی گواهینامه ،صفحه ای را مشاهده می کنید که با وارد کردن شماره گواهینامه اطلاعات  دانش پذیر مشاهده می گردد.

Certification Inquiry 5 روش استعلام مدارک و گواهینامه ها

روش استعلام مدارک و گواهینامه بین المللی EQUAL ASSURANCE استرالیا

استعلام گواهینامه آکادمی Equal Assurance  به صورت آنلاین  امکان پذیر می باشد. استعلام آنلاین  Equal Assurance  از طریق وب سایت آکادمی امکان پذیر است به این صورت که  با ورود به وب سایت Equal Assurance   استرالیا  به آدرس  www.equalassurance.com و با وارد کردن شماره گواهینامه اطلاعات دانش پذیر مشاهده می گردد.

Certification Inquiry 6 روش استعلام مدارک و گواهینامه ها

روش استعلام مدارک و گواهینامه بین المللی  ITCC  انگلستان

استعلام گواهینامه ITCC  انگلستان به صورت آنلاین  امکان پذیر می باشد. استعلام آنلاین ITCC  انگلستان از طریق وب سایت آکادمی امکان پذیر است به این صورت که  با ورود ITCC  انگلستان به آدرس   www.itccertificate.com و کلیک بر روی بخش  ردیابی گواهینامه های آموزشی ، صفحه ای را مشاهده می کنید که با وارد کردن شماره گواهینامه اطلاعات دانش پذیر مشاهده می گردد.

تازه های آسمونی

انگلیس، سفیر ایران را احضار کرد

طاهره رضایی

گواهینامه HSE و HSE-MS (سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست)

ندا رحیمی

گواهینامه LEED انجمن ساختمان‌های سبز آمریکا

گواهینامه بین المللی Wissen از انتشارات Science Archive کشور آلمان

ندا رحیمی

گواهینامه مدیریت جنگل بر اساس استاندارد (FSC (Forest Stewardship Council

ندا رحیمی

تصاویر دیدنی 11 دی 97

زمان آغاز سال نو در کشورهای مختلف

ندا رحیمی

گواهینامه بین المللی Euro Science Certificate انگلستان

ندا رحیمی

زندگینامه رزمی کار حرفه‌ای ، جکی چان

ندا رحیمی

نظر شما چیست؟