پیمان بار شرق (پیروزی )

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

پیمان بار شرق (پیروزی )
حمل اثاثیه و بسته بندی و جابجایی وسایل منزل با خاور و نیسان

شرق تهران – پیروزی

باربری بین شهری از جمله اسباب کشی های گفته می شود بخواهید بار یا اثاثیه ای را از یک منطقه از تهران به منطقه دیگه در همین استان جابجا کنید. شرکت پیمان بار با تجربه ای که طول فعالیت خود به دست آورده است می تواند بار شما عزیزان را به تمام محدوده های تهران ارسال و جابجا کند….

بسته بندی اثاثیه منزل و بسته بندی لوازم در اتوبار پيمان بار با سالها تجربه در بسته بندی لوازم منزل ، حمل و نقل و همراهی شما عزیزان چیدمان با مشاوره رایگان در خدمت شماست.

اتوبار و باربری پیمان ارائه خدمات حمل اثاثیه و بسته بندی و جابجایی وسایل منزل با خاور و نیسان اعزام به تمام نقاط تهران و شهرستان

باربری ما صفر تا صد اسباب کشی را برای شما انجام می دهد یعنی از همان مرحله اول که بسته بندی است تا مرحله چیدمان وسایل در محل جدید را برای شما عزیزان انجام می دهد.

پیمان بار با بیش از ۱۰ سال سابقه درخشان در امر اسباب کشی و استفاده از کادرمجرب و با اخلاق شبانه روزی و ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان می باشد.

باربری پیمان بار تمامی مراحل اسباب کشی شما را به بهترین شکل ممکن انجام داده و هیچ کاری در اثاث کشی منزل و یا دفتر کار شما برای شما باقی نمی گذاری و تنها کافی است شما در گوشه ای ایستاده و نظاره گر کار پرسنل حمل بار ما باشید.

حمل بار های سنگین

اسباب کشی

بسته بندی

ساعات کاری:

شنبه       9 الی 22

یک شنبه  9 الی 22

دوشنبه     9 الی 22

سه شنبه  9 الی 22

چهارشنبه  9 الی 22

پنج شنبه  12 الی 20

جمعه       12 الی 18

غیر حضوری : (پاسخگویی به صورت گفتگوی تلفنی)

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید