قالیشویی بانو

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

قالیشویی بانو
سرویس سراسری تهران

عضو رسمی قالیشویان تهران (مجاز) با شماره پروانه: 232 و کد شناسه صنفی: 0445767061

قالیشویی بانو خدمات بی نظیری از جمله مرمت، بازسازی، ریشه زنی و رنگ برداری انواع فرش، متخصص در شستشوی قالی ابریشم گل ابریشم و دستباف با دستگاه مخصوص 100 درصد بدون مواد (با ضمانتنامه کتبی) ارائه می دهد.

شستشو با عالیترین و نازلترین قیمت

لول + اتو = کاور

تحویل 48 ساعته بدون تعطیلی

سرویس سراسر تهران بزرگ

خشکشویی مبل، خوشخواب، موکت با دستگاه رادکتور و شامپوی خارجی (در محل)

قالیشویی بانو 

ما در قالیشویی بانو ، با طراحی یک برنامه بلند مدت در صدد بوده و هستیم تا با تقویت و آموزش کادر مجرب و ایجاد شبکه ای گسترده با پشتیبانی و خدمات ویژه نسبت به ارتقای نقش مهم خود، متعهدانه اقدام نماییم، لذا در جهت تحقق این اهداف ارزشمند، خواست و سلیقه شخص شما در اولویت بوده و پاسخگو بودن نسبت به اعمال روش ها و نوع خدمات اصلی تفکیک ناپذیر از اهداف ما می باشد. در راستای نیل به اهداف بلند مدت قالیشویی بانو ، جهت ارائه خدمات نوین و مکمل و با عنایت به تشویق و ترغیب شما شهروندان محترم بر آن شدیم تا با راه اندازی و ایجاد یک واحد نمونه با استفاده از تجربه تخصصی و رویکرد های نوین مدیریتی، زمینه ساز و مجری خواست شما باشیم.

تضمین کیفیت خدمات قالیشویی بانو
قالیشویی بانو با استفاده از کادری مجرب و دستگاههای بروز خدمات خود را تضمین می نماید و در همه ی مراحل کار از کیفیت فرشهای مشتریان مراقبت می نماید .

نوبت دهی اینترنتی قالیشویی بانو
اگر فرشی برای شستن دارید میتوانید از طریق این سامانه درخواست خود را ثبت کنید. مشتریانی که از سیستم نوبت دهی اینترنتی استفاده کنند از تخفیف ویژه ای برای شستسو و ترمیم بهره خواهند برد.
نوبت دریافت کنید

پرداخت اینترنتی قالیشویی بانو
در سایت قالیشویی بانو شما میتوانید هزینه خدمات دریافتیتان را از طریق درگاه بانک به صورت آنلاین پرداخت کنید . کسانی که از این سیستم برای پرداخت استفاده کنند از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد.

0/5 ( 0 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید