اتوبار افق

لطفاً هنگام تماس اعلام نمایید که در آسمونی شماره تلفن را دیده اید

اتوبار افق
ارائه کلیه خدمات حمل و نقل و جابجایی بصورت حرفه ای

تجربه یک اسباب کشی راحت و بدون دردسر با باربری و اتوبار افق
برای اطلاع از سرویس های مناطق تهران و قیمت ها همین حالا با ما تماس بگیرید !

 

 

خدمات قابل ارائه اتوبار افق در تهران

اسباب کشی در تهران
برای اسباب کشی در شهر تهران بهترین گزینه خاور ها و کامیونت های 6 متری است. تمامی این کامیونت ها موکت کاری شده و مجهز به تعداد زیادی پتو هستند تا از هرگونه آسیب دیدگی لوازم و اثاثیه شما جلوگیری به عمل آید.

کارگران ماهر و با ادب
در تمامی سرویس های باربری ممکن است شما به کاگرانی ماهر و پر انرژی برای جابجایی ها نیاز داشته باشید. کادر مجرب ما در باربری تهران دارای نیرو های جوان و پرانرژی است. یکی از ویژگی های کارگران ما ادب و اخلاق است.

جابجایی اثاثیه شرکت ها
ممکن است شما مجبور به نقل مکان شرکت و دفترکار خود باشید. بدین منظور نیاز به یک شرکت خدمات باربری دارید تا به کمک شما آمده و نه تنها در امر جابجایی بلکه در امر بسته بندی هم به شما کمک کرده و در کمترین زمان جابجا شوید.

بیمه باربری تهران
اطمینان شما از صحت و سلامت سرویس های باربری و اتوبار پایتخت ما را بر آن داشته است تا برای سرویس های باربری تهران بیمه نامه باربری ارائه کنیم . همچنین رانندگان حرفه ای باربری پایتخت و تجربه چند ساله ما تضمین امنیت خاطر شماست.

پوشش سراسری باربری تهران
کلیه مناطق شمال تا جنوب و غرب تا شرق تهران تحت پوشش خدمات شرکت باربری پایتخت است. سرویس های باربری تهران از هرکجای تهران که باشند در کمترین زمان در محل حاضر میشویم و با یک برنامه ریزی زمانی دقیق شما را همراهی میکنیم.

همه روزه حتی ایام تعطیل
در تمامی ایام هفته و تعطیلات میتوانید از سرویس های اتوبار و باربری تهران ما بهرمند شوید. برای رفاه حال شما ما در ایام تعطیل هم آماده خدمت رسانی در زمینه باربری تهران و اتوبار هستیم. کافیست با ما تماس بگیرید.

5/5 ( 1 نظر )


نظر خودتان را ارسال کنید