خواندنی های دکوراسیون و ساختمان

آموزش ساخت درب و پنجره upvc

روند تولید درب و پنجره یو پی وی سی با استفاده از پروفیل UPVC  نقش بسزایی در کیفیت این محصول دارد. در این مقاله آسمونی مراحل تولید درب و پنجره یو پی وی سی را به طور کامل برای شما عزیزان آماده کرده ایم. از اینکه ما را همراهی می کنید سپاسگزاریم.

UPVC door window 1 آموزش ساخت درب و پنجره upvcدر ابتدا نقشه درب و پنجره یو پی وی سی درخواستی طراحی خواهد شد و ابعاد تولید آن به قسمت تولید ارسال خواهد شد.

UPVC door window 2 آموزش ساخت درب و پنجره upvcبخش تولید با توجه به ابعاد دریافتی از واحد بازرگانی پروفیل های UPVC  و همچنین زوارهای درب و پنجره دو جداره را برش داده و آنها را فارسی بر می کنند.

UPVC door window 3 آموزش ساخت درب و پنجره upvcسپس با استفاده از دستگاه های مخصوص، شیار آبرو آن را تعبیه و قسمت مربوط به دستگیره درب و پنجره یو پی وی سی را سوراخکاری می کنند.UPVC door window 4 آموزش ساخت درب و پنجره upvc

UPVC door window 5 آموزش ساخت درب و پنجره upvc

UPVC door window 6 آموزش ساخت درب و پنجره upvc

UPVC door window 7 آموزش ساخت درب و پنجره upvc

UPVC door window 8 آموزش ساخت درب و پنجره upvcبعد از آن گالوانیزه تقویت شده را در داخل قطعات پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی قرار داده و آن را با پیچ محکم خواهند کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد گالوانیزه درب و پنجره دو جداره به صفحه مقالات- ویژگی های یک پنجره مرغوب مراجعه فرمایید.

UPVC door window 9 آموزش ساخت درب و پنجره upvcپس از اتمام عملیات قراردادن گالوانیزه، پروفیل های UPVC موردنظر به ایستگاه جوش برده شده و توسط دستگاه های ویژه ای به همدیگر متصل خواهند شد. این ایستگاه از مهمترین قسمت های فرایند تولید درب و پنجره یو پی وی سی می باشد که مهمترین نقش در کیفیت این محصول را بر عهده دارد.

UPVC door window 10 آموزش ساخت درب و پنجره upvcسپس پروفیل های UPVC به هم متصل شده را در دستگاه پولیش قرار داده تا بدون آسیب رساندن به نقطه اتصال از ضایعات جوش پاک نماید.

UPVC door window 11 آموزش ساخت درب و پنجره upvc

UPVC door window 12 آموزش ساخت درب و پنجره upvcپس از پایان عملیات برش و قطعه کردن پروفیل UPVC، فرایند تولید مولیون درب و پنجره یو پی وی سی که نقش چهارچوب وسط درب و پنجره دوجداره را برعهده دارد همزمان آغاز می شود تا پس از اتمام حذف ضایعات ناشی از جوش، داخل این محصول قرار داده شود. این عملیات به این صورت آغاز می شود که قسمتی از ابتدا و انتهای پروفیل مولیون بوسیله دستگاه کتیبه زن برش داده می شود.

UPVC door window 13 آموزش ساخت درب و پنجره upvcپروفیل های بدست آمده با استفاده از بست مولیون و پیچ به چهارچوب متصل خواهد شد. دقت در هنگام نصب مولیون UPVC موجب زیبایی ظاهری درب و پنجره یو پی وی سی خواهد شد.

UPVC door window 14 آموزش ساخت درب و پنجره upvcبعد از آن مرحله قرار دادن گسکت EPDM آغاز می شود که موجب عایق بندی و آب بندی شیشه دوجداره خواهد شد.

UPVC door window 15 آموزش ساخت درب و پنجره upvc

UPVC door window 16 آموزش ساخت درب و پنجره upvc

UPVC door window 17 آموزش ساخت درب و پنجره upvc

UPVC door window 18 آموزش ساخت درب و پنجره upvc

UPVC door window 19 آموزش ساخت درب و پنجره upvcپس از اتمام مراحل بیان شده در بالا، مرحله یراق بندی آغاز می شود و به این صورت است که شابلون ها را در محل مذکور قرارداده و بوسیله مته سوراخ کاری خواهند شد. در این فرایند لولاها و یراق آلات و همچنین دستگیره روی کار سوار خواهند شد.

UPVC door window 20 آموزش ساخت درب و پنجره upvc

UPVC door window 21 آموزش ساخت درب و پنجره upvcبخش آخر روند تولید، مربوط به جایگذاری شیشه دوجداره بر روی درب و پنجره یو پی وی سی است. ابتدا  با استفاده از قطعات پلاستیکی محل قرارگیری شیشه دوجداره را رگلاژ می کنیم. سپس شیشه را قرار داده و زوار های UPVC را بر روی درب و پنجره قرار می دهیم تا ایستادگی شیشه دوجداره ثابت شود.

تازه های آسمونی

چطور در صرفه جویی و کاهش مصرف سوخت کشور سهیم باشیم؟

ندا رحیمی

مرکز فروش توری پنجره، تولیدکنندگان و نصاب توری

ندا رحیمی

انواع توری پنجره (پلیسه، آکاردئونی، فلزی، رولینگ، کرکره ای، آهنربایی، مغناطیسی) یک طرفه، دوطرفه، دو جداره و ثابت

آسمونی

فروشندگان درب اتوماتیک، شیشه ای، کنترلی و کرکره ای در تهران

آسمونی

فروشندگان درب و پنجره آلومینیومی و UPVC در تهران

آسمونی

چرا پنجره‌های هواپیما به جای مربع، گرد است؟

آسمونی

نظر شما چیست؟