برنامه های تلویزیونی و مستند

برنامه محله گل و بلبل

mahale gol o bolbol 1 برنامه محله گل و بلبل

برنامه محله گل و بلبل یکی از پرطرفدارترین برنامه های شبکه دو است که هنرمندانی مانند داریوش فرضیایی،‌‌ بهنوش بختیاری،‌ نادر سلیمانی، حدیث فولادوند و … در آن ایفای نقش می کنند. آسمونی در این بخش به معرفی برنامه محله گل و بلبل می پردازد.

موضوع برنامه محله گل و بلبل

این برنامه بر خلاف سری‌های گذشته که به صورت استودیویی با حضور کودکان و نوجوانان اجرا می‌شد،‌ این بار ساختاری نمایشی دارد و همه ماجراهای آن در یک محله خیالی متشکل از خانه‌ها، خیابان‌ها، کوچه‌ها، مغازه‌ها و شهروندانی که هر کدام دغدغه‌های متفاوتی دارند، پیگیری می‌شود.

mahale gol o bolbol 3 برنامه محله گل و بلبل

در این محله خیالی، داریوش فرضیایی،‌‌ بهنوش بختیاری،‌ نادر سلیمانی، حدیث فولادوند،‌ امیر نوری،‌ امیرمحمد متقیان،‌ امیر سهیلی، نعیمه نظام دوست، ابراهیم شفیعی،‌ آرش میراحمدی، عرفان برزین و حمید کاشانی به ترتیب در نقش‌های عموپورنگ‌، خانم میوه فروش،‌ نانوای محل،‌ کتابفروش سیار،‌ گل فروش محل،‌ گلدون خان، بلبل خان، ‌مادر عموپورنگ،‌ پدر عموپورنگ، شاگرد نانوا،‌ بچه مردم و قلهک بازی می‌کنند.

mahale gol o bolbol 6 برنامه محله گل و بلبل

سری جدید برنامه پورنگ به موضوعات اجتماعی مثل آداب و مراعات های اخلاقی، روحیه پهلوانی و کمک به همنوع، فرهنگ شهرنشینی و مطالعه و کتابخوانی توجه ویژه‌ای دارد و با تدارک روایت‌هایی جذاب و روان می‌کوشد رفتارهای اجتماعی درست را به کودکان بیاموزد.

mahale gol o bolbol 2 برنامه محله گل و بلبل

عوامل برنامه محله گل و بلبل

تهیه‌کننده: مسلم آقاجان‌زاده

کارگردان: احمد درویش علیپور

مجری: داریوش فرضیایی

نویسنده: محمد درویش علیپور

مدیر تولید: محمدحسین خلیفه

فیلمبردار: محمود صالحی

صدابردار: بهروز عابدینی

طراح گریم: شهرام خلج

طراح صحنه و لباس: سحرگوران

mahale gol o bolbol 5 برنامه محله گل و بلبل

هنرمندان بخش نمایشی برنامه محله گل و بلبل

داریوش فرضیایی،‌‌ بهنوش بختیاری،‌ نادر سلیمانی، حدیث فولادوند،‌ امیر نوری،‌ امیرمحمد متقیان،‌ امیر سهیلی، نعیمه نظام دوست، ابراهیم شفیعی،‌ آرش میراحمدی، عرفان برزین و حمید کاشانی به ترتیب در نقش‌های عموپورنگ‌، خانم میوه فروش،‌ نانوای محل،‌ کتابفروش سیار،‌ گل فروش محل،‌ گلدون خان، بلبل خان، ‌مادر عموپورنگ،‌ پدر عموپورنگ، شاگرد نانوا،‌بچه مردم و قلهک

گروه برنامه ساز برنامه محله گل و بلبل

کودک و نوجوان

تازه های آسمونی

تصاویر دیدنی 26 دی 97

طاهره رضایی

تصاویر دیدنی 20 دی 97

طاهره رضایی

معرفی فیلم آستیگمات

تصاویر دیدنی 4 دی 97

طاهره رضایی

تصاویر دیدنی 29 آذر 97

تصاویر دیدنی 22 آذر 97

معرفی فیلم وای آمپول

ندا رحیمی

«کلاه قرمزی» هم به پایان راه رسید

تصاویر دیدنی 26 آبان 97

نظر شما چیست؟